Kategorijos
naujienos

Vyras išgirdo kažką po grindimis prie laiptinės. Sunku patikėti tuo, ką jis ten rado

Žmonės išgirdo, jog šalia įėjimo sklinda keisti garsai. Atrodė, jog visa tai sklinda iš rūsio, tačiau, daug kas pernelyg nekreipė į tai dėmesio. Ir tik vienas vyras nusprendė labiau įsigilinti į šią situaciją, bei priimti tai kaip problemą.

Iš pradžių daugiabučio gyventojas susisiekė su rajono valdžia, kad gautų leidimą išnagrinėti šią vietą.

Maždaug prieš savaitę šioje vietoje buvo atsivėrusi smegduobė. Darbininkai ją sutvarkė per kelias dienas. Tačiau, šioje vietoje pradėjo sklisti tokie garsai, jog kažkas tarsi būtų palaidotas gyvas.

Vietos valdžia pranešė, kad problema jau išspręsta – duobė sutvarkyta ir niekas daugiau jos nesiruošia judinti, juo labiau ardyti dėl to, kad kažkas ten esą girdi keistus garsus.

Tada vyras nusprendė pats imtis veiksmų ir pradėjo ardyti grindinį.

Aplink besirinkdami žmonės pradėjo girdėti graudų lojimą – po plytelėmis buvo šuo!

Atsargiai traukdamas kalytę laukt, vyras pastebėjo, kad ji yra stambi, nors kelias dienas tikrai nieko negalėjo valgyti. Pasirodo, ji laukiasi šunyčių!

Niekas taip ir negalėjo paaiškinti, kokiomis aplinkybėmis gyvūnas atsidūrė po žeme. Nejau ji ten buvo palaidota tyčiomis? O gal tai tik nelaimingas atsitikimas?

Po savaitės Vadimas aplankė šunį prieglaudoje. Ji kaipmat atpažino savo gelbėtoją.

Šio vyro neabejingumo dėka buvo išgelbėta šuns gyvybė. Baisu ir pagalvoti, kas galėjo atsitikti vargšui šuneliui, jei ne vyro užsispyrimas ir ryžtas neklausyti valdžios..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *