Kategorijos
Istorijos

Graži jauna moteris tapo paralyžiuota, o jos vyras pasielgė labai žiauriai

Būdama 37-erių metų, Riona Kelly atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Ji buvo paražyliuota. Gydytojai sakė, kad moteris daugiau niekada negalės vaikščioti.

Ilgametis moters gyvenimo draugas, sužinojęs šią žinią, pateikė skyrybų prašymą ir planavo pasiimti visus keturis vaikus savo globon.

Buvo nelengva išgyventi tokią artimo žmogaus išdavystę, su kuriuo santuokoje gyveno 14 metų. Tačiau, moteris padarė viską, kas buvo jos jėgoms, kad neprarastų vaikų.

Moteris nenorėjo prarasti vaikų, todėl norėjo bet kokia kaina vėl atsistoti ant kojų. Tada Riona padarė per du mėnesius pasiekė neįtikėtiną dalyką, kurį galima prilyginti stebuklui.

Pagal gydytojų rekomendacijas, intensyvios terapijos maždaug po pusės metų būtų davusios rezultatus, tačiau merginai reikėjo tikslą pasiekti greičiau, ir ji suprato, kad viena to tikrai nepadarys. Todėl parašė skelbimą, jog ieško asmeninio trenerio, kuris padėtų jai treniruotis.

Nemažai žmonių atsiliepė į moters skelbimą. Moteris išsirinko buvusį futbolininką. Ir ji nesuklydo – po kurio laiko moteris vėl atsistojo ant kojų. Pirmuosius savo žingsnius pavyko žengti vos po 8 savaičių.

Negana to, jie suartėjo su treneriu Keithu ir pradėjo gyventi kartu. Taip moteris galėjo toliau globoti savo vaikus.

„Esu labai dėkinga savo treneriui, o dabar ir mylimajam, jog aš vėl atsistojau ant kojų. Vaikams labai patinka Keithas, o ir jis myli mano vaikus“ – pasakojo Riona Kelly.

Riona gan greitai susigyveno su savo nelaime. Didžiausią žalą jai paliko vyro išdavystė. Sunku suvokti, kaip ilgametis gyvenimo partneris, su kuriuo praleidi šitiek metų ir sukuri šeimą, gali taip pasielgti. Vyro išdavystė tikrai sudaužė širdį.

Tačiau, moteris šiandien gali džiaugtis nauja meile ir laime. Regbio žaidėjas Keith Mason padėjo jai ne tik atsistoti ant kojų, bet ir yra nuostabus gyvenimo partneris.

Pora jau kelerius metus kartu. Ir gyvena kartu su Rionos vaikais.

Moteris teigia, kad šis vyras jai – kaip tikra gyvenimo dovana.

Linkime laimės ir gražios kloties šiai šeimai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *