Kategorijos
Istorijos

Sūnus išėjo iš namų palikdamas laišką tėvams, kuris privertė juos susimąstyti

Paskutinę mokslo metų dieną pro sūnaus kambarį praeidamas tėvas pastebėjo, kad kambarys neįprastai tvarkingas – gražiai sudėti daiktai, paklota lova. Tai sukėlė jam nuostabą, tad jis įėjo į kambarį.

Ant stalo gulėjo vokas. Tėvas sunerimo ir priėjo jį atidžiau apžiūrėti.

Matėsi, jog kambaryje yra mažiau daiktų, jis paliktas labai kruopščiai sutvarkytas. Tai sukėlė tėvui įtarimą, jog sūnus nusprendė išeiti iš namų.

Ant voko buvo parašyta „tėčiui“, tad vyras atplėšė jį ir ėmė skaityti paliktą laišką:

„Brangus tėve,
Esu priverstas šią žinią pranešti tau raštu, nes žinau, jog su mama pakeltumėte didžiulį skandalą.

Persikėliau gyventi kartu su savo mergina, kurią labai myliu. Žinau, jog Jūs man nepritartumėte tokiems santykiams dėl jos amžiaus ir išvaizdos..

Ji mėgsta adrenaliną, vairuoja motociklą, dažnai apsirengusi kaip baikerė, taip pat turi auskarų įvairiose kūno vietose.. Ir tai dar ne viskas… Ji nėščia.

Mano mergina vardu Simona. Mes nusprendėme auginti vaiką kartu, nes manome, jog būsime kartu laimingi.

Ji gyvena miške, turi kalną malkų, kurių mums tikrai užteks visai žiemai. Taip pat svajojame turėti ir daugiau vaikų.

Be to, ši mergina mane įtikino, kad žolė nėra jau tokia ir kenksminga, ir saikingas jos vartojimas net turi gydomųjų savybių. Planuojame patys ją auginti ir taip užsidirbti pragyvenimui.

Nesijaudinkit dėl manęs, tėti, man jau 16 metų ir aš tikrai galiu pasirūpinti savimi. Pradėjau ieškotis darbo. O kada nors, kai turėsiu daugiau laiko, užsuksime į svečius, kad susipažintumėte, bei atvesiu Jums anūką.

Su meile, Jūsų sūnus,
Dominykas

P.S. Tėti, nusiramink, visą tai aš išsigalvojau. Dabar esu pas Kiprą.

Tiesiog norėjau priminti, kad yra blogesnių dalykų, nei blogi pažymiai, gauti mokykloje (rasite juos virtuvėje). Paskambinkite, kai galėsiu grįžti namo! Myliu Jus!“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *