Kategorijos
Istorijos

Kaip moters smalsumas pakeitė benamio žmogaus gyvenimą

Gyvenimas niekada nebuvo nuspėjamas. Vieną dieną viskas sekasi, turime pinigų, darbą, šeimą, kitą jau galime neturėti nieko. Daugybė benamių turi įdomių istorijų, kurias galėtų mums papasakoti, kodėl jie atsidūrė gatvėje. Tačiau, šiandien papasakosime tik vieną benamio žmogaus istoriją.

Raimundo Arrudo Sobrinho jau 35 metus gyvena gatvėje. Viskas prasidėjo nuo tada, kai Brazilijoje vyko kariniai neramumai VII-ajame dešimtmetyje. Nuo tada vyras niekaip nebe galėjo atsistoti ant kojų ir sugrįžti į normalų gyvenimą.

Su laiku vyras atrodė vis labiau apsileidęs, tad normalu, kad žmonės vengdavo menkiausio kontakto su tokiu elgeta. Niekas nė nepastebėjo, kad vyras kasdien rašo poeziją.

Tačiau, kartą tai pamatė smalsi moteris. Ji priėjo užkalbinti vyrą. Shalla paskaitė keletą poeto eilėraščių. Ir ji liko be žado!

Moteriai buvo sunku patikėti, koks talentingas šis žmogus. Ji panoro parašyti apie jį savo facebook paskyroje, pasidalinti vyro poezija ir istorija.

Tada lyg įvyko stebuklas – Raimundo nuotraukas pamatė jo brolis, su kuriuo buvo prarasti ryšiai. Sukurtas puslapis facebooke labai greitai surinko 100 tūkst. gerbėjų.

Netrukus broliai susitiko po daugybės metų. Raimundas sugrįžo į normalų gyvenimą, niūri praeitis gatvėje liko tik atminty, o pagal jo istoriją buvo nufilmuotas dokumentinis filmas „The Conditioned”, kurį žmonės išvydo 2014-aisiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *