Kategorijos
Istorijos

Mama nufotografavo sūnų restorane, tačiau tuo metu neatkreipė dėmesio į merginą antrame plane. Po kiek laiko paaiškėjo, ką padarė paslaptinga nepažįstamoji

Šiuolaikiniame pasaulyje geri ir nuoširdūs darbai tapo tikra retenybė. Ir tai visai nenuostabu, nes vis daugiau žmonių rūpinasi tik savo pačių gerove, užuot padarę kažką gero kitam…

Kaip ten bebūtų, ši istorija yra puikus pavyzdys, kad ne viskas mūsų planetoje taip blogai!

Amerikietės Heather Almond vienintelis sūnus tarnauja Fort Benning karinėje bazėje. Vieną savaitgalį vaikino šeima nusprendė padaryti siurprizą ir jį aplankyti. Kadangi kariškis labai mėgsta sušius, jo mama ir artimieji rezervavo staliuką viename japonų restorane.

Po gardžių pietų moteris manė, kad viskas kainuos daugiau nei 100 dolerių. Ji ketino paprašyti sąskaitos, tačiau padavėja pranešė labai netikėtą naujieną: viską apmokėjo šalia gretimo staliuko sėdintys žmonės.

Taip jie nusprendė atsidėkoti jaunuoliui, kuris tarnauja savo šaliai. Sujaudinta tokio poelgio mama norėjo padėkoti, tačiau sąskaitą apmokėję žmonės jau buvo išėję iš restorano.

Grįžusi namo, moteris peržiūrinėjo nuotraukas iš susitikimo su sūnumi ir vienoje jų pastebėjo merginą, kuri sėdėjo tarp žmonių, apmokėjusių sąskaitą. Vėliau kariškio mama nusprendė pasidalinti šia istorija Facebook socialiniame tinkle:

“Šį savaitgalį su dukra ir mama nuvažiavome aplankyti sūnaus Fort Benninge. Jis treniruojasi karinėje bazėje, o būtent šis savaitgalis buvo skirtas susitikimams su šeimos nariais. Mano sūnus labai mėgsta sušius, todėl pietavome japonų restorane, kuriame pravalgėme už maždaug 100$.

Po kurio laiko ruošiausi apmokėti sąskaitą, tačiau padavėja pasakė, kad tai jau padarė šalia gretimo staliuko sėdintys žmonės. Taip jie norėjo atsidėkoti už sūnaus tarnavimą savo šaliai.

Nespėjau padėkoti gyvai, nes jie jau buvo išėję iš restorano. Tačiau vienoje iš nuotraukų pastebėjau merginą, kuri sėdėjo būtent prie to staliuko, apmokėjusio mūsų sąskaitą. Nežinau, kas tu esi, bet noriu pasakyti didelį AČIŪ! Tai buvo tiesiog nuostabu…“.

Koks gražus poelgis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *