Kategorijos
Žmonės

Prieš porą metų šis vyras sakė kad valgys, kol numirs. Kaip jis gyvena šiandien?

Prieš porą metų Casey King gyveno labai liūdną gyvenimą. Būdamas 34-erių jis svėrė daugiau nei 300 kilogramų, gyveno su savo tėvu, neturėjo darbo, ištisą dieną žaidė kompiuterinius žaidimus ir valgė. Jo apetitas buvo nepasotinamas, o jis pats suvokė, kad yra priklausomas nuo maisto.

Maistas jam buvo vienintelis malonumo šaltinis ir gyvenime jis nematė jokios kitos prasmės, tik pavalgyti. Jis net dalinai kaltino savo tėvus dėl tokio savo gyvenimo, nes po skyrybų mama Casey išmetė iš savo namų ir vaikinas privalėjo gyventi su tėvu.

Nors vyras ir sutiko nusifilmuoti laidoje apie nutukusius žmones, jis joje tvirtai sakė, kad valgys tol, kol numirs. Tačiau praėjus porai metų akivaizdu, kad Casey sulaukė tinkamos pagalbos ir pakeitė savo mąstymą. Laidos kūrėjai stengėsi kaip įmanydami pagelbėti vaikinui, kurio iš esmės laukė pasirinkimas – arba mirti, arba keistis.

Specialistai sugebėjo įrodyti jam, kad keistis nėra vėlu ir kad jis pats turi nuspręsti, kaip judėti pirmyn. Laimei, jis turėjo kvalifikuotą pagalbą, kuri jam padėjo naujos kelionės pradžioje. Jis pamatė, kad vis dar gali pakeisti savo gyvenimą ir su artimųjų palaikymu sėkmingai numetė labai daug svorio. Dabar jis sveria 135 kilogramus ir džiaugiasi mažais pasiekimais kasdien.

Dar neseniai Casey buvo priklausomas nuo tėvo pagalbos atlikti elementariausius dalykus, tokius kaip nusiprausti ar susitvarkyti po tualeto. Jis leido visą laiką savo kambaryje ant lovos nuogas, nes taip lengviau buvo valyti prakaitą jo riebalų klostėse.

Tačiau dabar Casey ašaroja, kai jam lėktuve nebereikia ne tik specialių vietų, bet ir prailginimo saugos diržui. Jis džiaugiasi jausdamasis normaliu ir tokiu būdu jis motyvuoja save tobulėti ir toliau. Jo veide iš tiesų matosi gyvenimo džiaugsmas, kurį jis patiria būdamas draugų kompanijose, šventėse ir visur, kur jo dabar jau nevaržo milžiniškas viršsvoris.

Kai vyras buvo pačiame blogiausiame savo gyvenimo etape, jis net nesvajojo kada nors vėl dirbti dėl savo neįgalumo. Tačiau dabar jis turi darbą, kuriame sau ir kitiems įrodo, kiek daug jis sugeba. Vyras neslepia, kad tik dabar prasidėjo tikrasis gyvenimas, kuriame jis yra šeimininkas.

Prieš kurį laiką atšvęsto 36-ojo gimtadienio proga Casey pasidalino praeitų ir šių metų nuotraukomis. Nors vyras dar nepasiekė idealios išvaizdos dėl didelio odos pertekliaus, jis džiaugiasi antru šansu gyvenime.

Bent vienas dalykas, ko galima pasimokyti iš Casey yra tai, kad niekada nevėlu pradėti keistis. Keistis negalime tik tada, kai esame keli metrai po žeme. Nors jis tvirtai tikėjo, kad jo laukia tik tokia lemtis, pagalba ir gyvenimo ugnelės įžiebimas jo viduje užkūrė neįtikėtiną pokyčių sūkurį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *