Kategorijos
Istorijos

Maža mergaitė „facebook” dėka išgelbėjo mamos gyvybę

Dvimetė mergaitė išgelbėjo motiną, atblokavusi jos telefoną ir pakvietusi pagalbos, kai toji prarado sąmonę namuose.

Kai 28 metų Samanta Maizen apalpo savo virtuvėje, mažoji Sofija nesutriko. Ji čiupo mamos išmanųjį telefoną Huawei ir atblokavo jį piršto antspaudo skaitytuvu, panaudojusi mamos pirštą.

Paskui Sofija atidarė Facebook Messenger ir pasirinko močiutės foto, kad jai paskambintų.

Jos močiutė Debė Beiker buvo kitame mieste už 250 km nuo jų. Pakėlusi ragelį, ji paklausė, kur mama.
Mergaitė pasakė, kad mamai „blogai“, ir Debė paprašė parodyti jai mamą telefonu. Kai Sofija parodė mamą, gulinčią ant grindų be sąmonės, Debė tuoj pat paskambino gelbėjimo tarnybai.

Sofija ir jos 4 metų broliukas Itanas, kuris „isteriškai“ sureagavo į motinos nualpimą, kartu atitempė jai antklodę ir pagalvę. Jis sėdėjo šalia jos, kol atvyko greitoji.

Samantą nuvežė į ligoninę, kur gydytojai nustatė, kad alpimo priežastis yra dehidratacija, sukelta skrandžio infekcijos. Ji visiškai pasveiko ir jau grįžo namo, kur Sofija nesitraukia nuo jos nei per žingsnį.

Samanta, neseniai pagimdžiusi jauniausią sūnų Finlį, sako, kad Sofija išgirdo, kaip ji mokė Itaną elgtis neįprastose situacijose:


„Sofija visada buvo rūpestinga, ji ateina ir apkabina mane, klausia, ką man atnešti, prižiūri broliuką Finlį. Aš greičiau būčiau pagalvojusi, kad man padės Itanas, todėl kad aš jį mokiau. Niekada nemaniau, kad ji išgirs ir supras, ką aš pasakojau jos broliui!“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *