Kategorijos
Istorijos

Mergina iškėlė ultimatumą vaikinui – arba šuo, arba ji. Ji nesitikėjo, kad vaikinas pasielgs šitaip

Kai kuriems žmonėms šuo yra ne tik augintinis, bet ir šeimos narys. Nenuostabu, kad šeimininkai tokiais atvejais gali padaryti beveik bet ką, kad užtikrintų šunelio gerovę.

Vienas vaikinas buvo priverstinai pastūmėtas išspręsti dilemą – pasirinkti tarp mylimo šuns ir savo merginos.

Anot skelbimo, kuris sulaukė beveik milijono pasidalinimų, jam teko sunki užduotis, bet jis pasirinko. Skelbime vaikinas patalpino savo biglio veislės šunelio nuotrauką ir parašė:

“Mano merginai nepatinka mano šunytė Molly. Tad aš turiu surasti jai naujus namus. Ji yra grynakraujė, ją turėjau 4 metus. Mėgsta žaisti žaidimus, tačiau nėra visiškai treniruota. Turi ilgus plaukus ir ypatingai ilgus nagus, todėl reikės ypatingos priežiūros.

Gali loti visą naktį o paskui miegoti, kai aš dirbu. Valgo tik geriausią ir brangiausią maistą. Ji nepasitiks jūsų prie durų ir nerodys besąlygiškos meilės, kai jums jos trūksta. Nesikandžioja, bet kartais gali būti labai pikta! Taigi…

Yra susidomėjusių pasiimti mano 30-metę, savanaudišką, suktą, pinigų trokštančią merginą? Atvykite pasiimti! Aš su šunyte Molly norime jos atsikratyti kuo greičiau!”

Vaikino humoro jausmas sužavėjo tūkstančius internautų, kurie palaikė vaikino sprendimą. Taip jau atsitiko, kad ultimatumų iškėlimas buvo paskutinis lašas vaikino kantrybės taurėje ir tai buvo pats originaliausias būdas atsikratyti toksiškos merginos.

Jo keturkojė draugė yra vienintelis sutvėrimas, kuris savo šeimininką myli labiau, nei save, tad vaikinui greitai buvo aišku, kokį pasirinkimą priimti.

Ką jūs manote apie tokį originalų skyrybų būdą? Ar sutinkate,  kad šuo turėjo laimėti šį ultimatumą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *