Kategorijos
naujienos

Paparaciai nufotografavo žvaigždes, kai jos buvo išgėrusios. Ir tai yra gėdingiausios šių įžymybių nuotraukos

Niekam ne paslaptis, jog alkoholis tikrai nėra svetimas ir žvaigždėms, tačiau, kiekvienas žmogus, kuris tampa žinomas, stengiasi būti atsakingesnis ir slepia savo girtumą nuo viešumos. Bet, niekas nėra apsaugotas nuo padauginimo, kaip ir šios žvaigždės, kurios tiesiog nepajuto ribos. Blogiausia yra tik tai, kad jas užfiksavo paparaciai ir tai galėjo pakenkti jų reputacijai..

Pamela Anderson

Pamela AndersonPamela Anderson

Pamela Anderson palieka vieną iš vakarėlių. Pasak liudininkų, tą vakarą Pam vos galėjo išsilaikyti ant kojų.

Madonna

madona

Nuotrauka buvo padaryta 2016 metų rudenį Londono fotografijų parodoje, kur netikėtai pasirodė girta popdiva. Madonna su taure rausvo vyno atsisėdo tiesiai ant grindų ir bandė lankytojams demonstruoti savo lankstumą.

Melas Gibsonas

Melas Gibsonas

Girtas Gibsonas vadinamas „paparacų audra“. Alkoholio neblaivumo būsenoje

Viktorija Beckham

nugaros

Po vieno vakarėlio Viktorija beveik negalėjo atsistoti ant kojų, ir ji turėjo atsiremti į vyro ranką. Bet tai nėra blogiausias smūgis jos reputacijai. Pažvelk į jos kelnes! Tikiuosi, kad ji tiesiog išpylė taurę šampano!

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence atvyko į vieną iš Londono naktinių klubų, kur buvo stipriai girtaujama. Jai vaikščioti padeda nepažįstamas vyras, greičiausiai apsaugos darbuotojas.

Danielis Radcliffe’as

Danielis Radcliffe'as

Filmuodamas „Harį Poterį“ Radcliffe’as tapo priklausomas nuo alkoholio, o kartais prisigėrė taip, kad visiškai nieko neatsiminė. Laimei, jis laiku susivokė ir dabar visiškai negeria.

Angelina Jolie

Angelina Jolie2Angelina Jolie

Angelinos beveik neįmanoma rasti girtą, bet žurnalistams tai pavyko. 2011 metais per vakarėlį Kanuose Angie akivaizdžiai per daug išgėrė.

Bradas Pittas

Bradas Pittas

Bradas Pittas pripažino, kad būtent alkoholis sunaikino jo santykius su Angelina Jolie: „Nuo kolegijos pabaigos nepamenu dienos, kai nevartojau alkoholio. Aš daug gėriau ir tai tapo problema“.

Kate Moss

Kate Moss

Deja, girtos Kate Moss nuotraukos nebėra retenybė. Supermodelis ilgą laiką negali atsigauti nuo priklausomybės nuo alkoholio, atrodo, kad kol kas nesiseka.

George’as Clooney

George'as Clooney

George’as Clooney palieka japonų restoraną Londone. Matyt, sake buvo puikus!

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Šventusi 21-ąjį gimtadienį, gana girtas modelis išėjo iš klubo, pasikliaudamas savo vaikinu Zaynu Maliku.

Jessica Simpson

Jessica Simpson2

Kelerius metus Jessica kankino alkoholio problemos. Švenčiant vyro gimtadienį, jai buvo labai sunku patekti iš klubo į automobilį.

Selena Gomez

Selena Gomez

Nuotrauka buvo padaryta 2014 m. Majamyje, kur Selena su draugų kompanija atvyko aplankyti Justino Bieberio, su kuriuo tada susitikinėjo. Pasak liudininkų, Gomez vos paėjo ir atsirėmė į draugės ranką.

Gandai, kad dainininkė turi problemų dėl alkoholio, sklandė jau seniai. Mergina net kurį laiką praleido reabilitacijos klinikoje. Tačiau Gomez neigia priklausomybę nuo alkoholio, teigdama, kad į reabilitaciją kreipėsi norėdama atsikratyti depresijos ir panikos priepuolių.

Justinas Bieberis

Justinas Bieberis

Justinas Bieberis, kenčiantis nuo sunkios žvaigždžių karštinės formos, tapo girtų išdaigų rekordininku. Koncerto metu jis savo gerbėjams išpylė konjaką, užsipuolė fotografus ir net nusilengvino viešoje vietoje.

Mariah Carey

Mariah Carey

Nuotrauka buvo padaryta, kai stulbinanti pop diva išėjo iš naktinio klubo Los Andžele.

Johnny Depp

Johnny Depp

Johnny Deppas į oficialius renginius ateina net girtas, o kartais jam netgi suteikiamas žodis, o jis į mikrofoną ištaria ugningas ir netikslias kalbas, pagardintas keiksmais. Tačiau visi jau pripratę.

Britney Spears

Britney Spears

Laimei, šis Britney gyvenimo laikotarpis baigėsi.

Princas Haris

princas Haris

Princas Harry spaudai žinomas kaip „patyčių princas“

Lindsey Lohan

Lindsey Lohan

Lindsay tikriausiai jau pirmauja pagal girtų nuotraukų skaičių internete…

Kate Middleton

Kate Middleton

Prieš vedybas su princu Williamu Kate kartais galėjo sau leisti išgerti per daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *