Kategorijos
Istorijos

Moteris nedvejodama išmetė naujagimį kūdikį per langą. Sužinoję to priežastį, žmonės negali sulaikyti ašarų

Tikrai nuostabu, kas nutinka moters intuicijai, kai ji tampa mama. Staiga gyvenimas nebėra susijęs su savimi – pirmiausia vaiko saugumas – kad ir kas nutiktų.

Tai tikrai parodoma šioje istorijoje. Naujosios motinos Shelby Ann Carter iš JAV dėka jos dvylikos savaičių kūdikis išgyveno siaubingą gaisrą. Bet, deja, Shelby Ann neišėjo iš jo gyva.

21-erių Shelby Ann Carter ketino kurti idilišką šeimos gyvenimą. Kartu su savo vaikinu ji gyveno su mama Vajominge, JAV.

Šių metų sausio pradžioje porai nusišypsojo laimė ir jie susilaukė gražios dukters. Shelby Ann buvo be galo laiminga tapusi mama.

Tačiau jos ateities planai, deja, staiga sugriuvo..

Sausio 30 d. įvyko baisi tragedija buvo.

Staiga namas pradėjo degti, kai Shelby Ann buvo viena namuose su dukra. Gaisras greitai išsivystė ir vos per kelias sekundes namas prisipildė pavojingų dūmų – nebe buvo kur dėtis.

Ugniagesiai skubėjo į gaisro nuniokotą namą, tačiau, kai gaisras buvo suvaldytas, pakilę į antrą aukštą, pamatė siaubingą vaizdą.

Shelby Ann buvo apsinuodijusi dūmais ir mirė.

Tačiau tragedijos viduryje ugniagesiai padarė ir fantastišką atradimą – parodė, kad tėvai tikrai daro viską dėl savo vaiko..

Shelby Ann pririšo savo naujagimę dukrą prie automobilinės kėdutės ir nuleido ją iš antro aukšto. Paskutiniais kvėpavimais ji paaukojo savo gyvybę dėl dukters.

Ugniagesiai, radę mergaitę, nuvežė ją tiesiai į ligoninę susirūpinę, kad ji taip pat gali būti apsinuodijusi dūmais. Tačiau greito Shelby Ann veiksmo dėka dukra išgyveno visiškai nepažeista.

Po didelės nelaimės kaimynai internete pradėjo lėšų rinkimą, kad šeima galėtų atstatyti namą ir būtų galima suteikti finansinį saugumą Shelby Ann šeimos nariams. Vos per kelias savaites buvo surinkta beveik 35 tūkst. eurų.

Shelby Ann veiksmai tikrai parodo, kokia didelė motinos meilė savo vaikams.

Net jei netektis didelė ir Keana niekada nesusitiks su mama, manau, kad ji ja didžiuosis visą gyvenimą.

Nesivaržykite pasidalinti šiuo įrašu, kad pagerbtumėte fantastiškus Shelby Ann veiksmus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *