Kategorijos
Istorijos

Vaikinas atsegė klasiokės liemenėlę vidury klasės, tačiau tada į mokyklą atvyko moksleivės mama ir neįtikėtinai viską sutvarkė

Šios paauglės mama dirba slaugytoja ligoninėje ir negali darbo metu naudotis mobiliuoju telefonu. Visgi mokyklos administracija susisiekė su ligoninės administracija ir telefonas buvo perduotas moksleivės mamai.

– Laba diena, jums skambina jūsų dukros mokytojas. Ji įsivėlė į didelį konfliktą su klasioku. Pageidautume, kad kuo greičiau atvyktumėte į mokyklą.

– Ar mano dukra sužeista? Galbūt palauktumėt, kol baigsis mano darbo pamaina? – pasiteiravo mama.

– Jūsų dukra smogė į veidą savo klasės draugui. Jau valandą laiko bandome su jumis susisiekti. Situacija labai rimta.

Moteris nuskubėjo į mokyklą, kur rado dukros auklėtoją, vyrą mokytoją, mokyklos direktorių, paauglį kruvinu veidu ir jo tėvus. Galiausiai auklėtoja tarė:

– Pagaliau prie mūsų prisijungėte…

– Labai atsiprašau, kad taip stipriai vėluoju. Pastarąsias kelias valandas teko siūti žaizdą vienam vaikui, kurį skriaudė mama. Vėliau teko dar bendrauti su policijos pareigūnais, – pasakojo mama.

Direktorius jautėsi itin nepatogiai, tačiau turėjo papasakoti apie nutikusią situaciją. Paaiškėjo, kad klasiokas tyčia atsegė moters dukros liemenėlę, o ji atsakydama kelis kartus smogė į veidą.

Merginos mamai pasirodė, kad mokyklos valdžia labiau kaltina jos dukrą, nei bjauriai besielgusį jaunuolį.

– Tai Jūs mane pakvietėt dėl to, kad pateikčiau kaltinimus šiam jaunuoliui dėl seksualinio priekabiavimo? Tuo pačiu ir mokyklos valdžiai, kuri leido tam įvykti? – klausė mama.

Visi susirinkusieji iš karto pasimetė…

– Manau, kad jūs truputį perdedate, – tarė mokytojas.

– Per daug to nesureikšminkime, – pridėjo auklėtoja.

Netrukus vaikino mama pradėjo verkti, o moteris kreipėsi į savo dukrą, kad ji viską kuo detaliau papasakotų.

– Jis visą laiką tampė už mano liemenėlės. Kelis kartus gražiai paprašiau nustoti, tačiau jis visiškai neklausė. Tuomet kreipiausi pagalbos į mokytoją, tačiau jis pasiūlė nekreipti dėmesio. Galiausiai klasiokas atsegė mano liemenėlę, o aš atsistojusi trenkiau. Tada jis nustojo, – papasakojo mergina.

– Kodėl jūs nesustabdėte šio bjauraus poelgio? Galbūt leisite man paimti už jūsų kelnių priekio? – paklausė paauglės mama.

– Ką??? Jokiu būdu, – atkirto mokytojas.

– Jums tai atrodo nepriimtina? Tai gal nueikite ir atsekite klasės auklėtojos liemenėlę? Juk tai labai smagu. Arba išbandykite tai su jaunuolio mama. Manote, kad tai tik juokelis, nes jie dar vaikai?

– Ponia, kad ir kas nutiko, bet jūsų dukra sumušė kitą mokinį, – įsiterpė mokyklos direktorius.

– Ne… Ji tik gynėsi nuo seksualinio priekabiavimo. Pažiūrėkit, jo ūgis beveik du metrai, o mano dukros vos 1,60 m. Ar ji privalo kęsti kito žmogaus prisilietimus? Jeigu atsakingas asmuo, šiuo atveju mokytojas, nesugebėjo užkirsti tam kelio, tai ką ji turėjo daryti? – klausė mama.

Vaikino mama ir toliau verkė, o tėvas atrodė piktas ir susigėdęs…

– Manau, kad viską išsiaiškinome. Šis jaunuolis išmoko savo pamoką ir tai daugiau niekada nepasikartos. Ir tai galioja su visomis moksleivėmis, – moteris atsisuko į vaikiną. – Jeigu dar kartą prikiši rankas prie mano dukros – sulauksi kaltinimų už seksualinį priekabiavimą. Ar supratai mane?

Vėliau paauglė buvo perkelta į kitą klasę, kur jautėsi daug komfortiškiau.

Ši moteris tiesiog nuostabiai apgynė savo dukrą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *