Kategorijos
naujienos

Prieš 11 metų visą pasaulį šokiravo 2-metis, surūkantis du pakelius cigarečių į dieną. Štai kaip berniukas gyvena šiandien

Pirmą kartą pasaulis sužinojo Ardi Rizal vardą kai berniukui buvo vos du metukai. Tada jis tapo pasauline sensacija vos dviejų metų, nes važiuodamas savo raudonu žaisliniu automobiliu vaikas rūkė cigaretes vieną po kitos. Video įrašas, kuriame buvo parodyta mažamečio vaiko priklausomybė rūkalams šokiravo visą pasaulį.

Tada žurnalistai atskleidė, kad mažylio priklausomybė buvo tokia stipri, kad jo poreikiams reikėdavo net dviejų pakelių cigarečių per dieną. Tokia šokiruojanti mažamečio nepriežiūra nepaliko abejingų visame pasaulyje, o toks aplaidumas vaiko auklėjime suteikė daug gėdos vaikų teisių tarnyboms Indonezijoje.

Praėjus dviems metams po įrašo išplatinimo, į Ardi šeimos duris pasibeldė specialistai, kurie privertė šeimą keisti berniuko įpročius. Ardi buvo išsiųstas į reabilitacijos klinikas, kurioje galiausiai specialistams pavyko pagelbėti berniukui atsikratyti priklausomybės nuo nikotino.

Tačiau sulaukęs 5-erių, Ardi tapo priklausomas nuo kito žalingo įpročio – berniukas valgė daug nesveiko maisto ir saldumynų. Jo mama sakė, kad jis sutinka valgyti tik riebų maistą ir kasdien valgydavo kondensuotą pieną. Buvo akivaizdu, kad vaiko tėvai ir vėl nesusitvarko su sūnaus įpročiais, tačiau ir pats Ardi neleido būti sukalbamas.

Lygiai taip pat kaip ir su cigaretėmis, kai jis norėdavo gauti savo pamėgtą nesveiką maistą, jis daužydavo savo galvą į sieną, kol negaudavo to, ko nori. Laimei, ūgtelėjęs berniukas dabar gyvena visai kitokį gyvenimą.

Jis vėl sugebėjo suvaldyti priklausomybes ir dabar yra kur kas geresnės formos paauglys, kuriam rūpi žaidimai su draugais ir mokslai. Liūdniausia yra tai, kad su priklausomybėmis jam teko kovoti nuo amžiaus, kai jo gyvenime turėjo būti tik nerūpestinga vaikystė.

Gyvenimas bus tikrai negailestingas Ardi, kuris ūgtelėjęs susidurs su daugiau suaugusio gyvenimo pagundų, tad tiesiog linkime jam sėkmės savo gyvenimo kelyje. Primename, kad rūkyti tabaką bet kokiame amžiuje yra kenksminga, todėl rūkaliams patartina mesti rūkyti jau dabar. 

Pasaulį sukrėtęs video iš 2010-ųjų:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *