Kategorijos
Istorijos

Vėžiu serganti mergaitė kasdien mojuodavo statybininkams, tačiau kartą jos mama nesulaikė ašarų pamačiusi, ką padarė dirbantys vyrai

Vivian Keith buvo vos dveji metai, kai jai buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija.

Maža mergaitė ne tik kovojo už savo gyvybę, bet ir didžiąją laiko dalį turėjo praleisti ligoninėje. Vienintelis jos kontaktas su išoriniu pasauliu buvo pro ligoninės langą.

Vivian valandų valandas praleisdavo žiūrėdama pro langą.

Po kelių dienų mergaitės tėvai pastebėjo, kad jos dėmesį patraukė priešais ligoninės pastatą dirbantys statybininkai.

Kiekvieną dieną maža mergaitė sėdėdavo prie ligoninės lango ir mojuodavo dirbantiems vyrams.

Neilgai trukus Vivian mama Ginger suprato, koks tai svarbus dalykas dukrai. Statybininkų dėka mergaitė galėjo palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu.

“Kiekvieną dieną dukra atsikeldavo ir pasisveikindavo su statybininkais. Netrukus jie pamojuodavo atgal“ – pasakoja Vivian mama Ginger.

Priešais ligoninę dirbančių statybininkų brigadoje darbavosi Travis Barnes ir Greg Combs. Darbo metu jie pamojuodavo daugybei vaikų, tačiau viena gerbėja buvo itin ištikima.

Vivian kiekvieną dieną sėdėdavo prie lango ir mojuodavo šiems dviems vyrams.

Vieną dieną, kai drąsi mergaitė turėjo ypač sunkią procedūrą ligoninėje, o jos mamai vos užteko jėgų, įvyko kai kas netikėto. Per langą jos pamatė žinutę, kurią perskaičiusi mama sunkiai galėjo sulaikyti ašaras.

Joje buvo parašyta: “greičiau pasveik!“.

Buvo akivaizdu, kad mažosios Vivian likimas rūpi ir statybose dirbantiems vyrams. Tačiau šios gražios draugystės istorija tuo nesibaigė…

Perskaičiusi žinutę mama nusprendė susitikti su statybininkais, o Vivian pagaliau galėjo susipažinti su šiais maloniais vyrais, kurie ją palaiko kiekvieną dieną.

Vyrai taip pat be galo džiaugėsi galėdami aplankyti mažą ligoniukę.

“Šio mažos mergaitės liga tikrai labai sujaudino ir tik tokiomis akimirkomis supranti, koks geras tavo gyvenimas“ – pasakojo statybininkas Travis Barnes.

Koks gražus vyrų poelgis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *