Kategorijos
naujienos

Berniukui nebuvo nė metų, kai žuvo jo tėtis. Po 14 metų į kiemą įvažiavo automobilis, o jaunuolis negalėjo patikėti savo akimis

Justin Rozier buvo vos devyni mėnesiai, kai jo tėtis Jonathan žuvo tarnaudamas JAV kariuomenėje.

Vyro žmona Jessica kalbėjo su juo likus vos dvylikai valandų iki nelaimės. Tuomet moteris pasakojo apie judviejų sūnų, tačiau Jonathan jo daugiau taip ir nepamatė…

Po užklupusios tragedijos šeimai pradėjo trūkti pinigų, todėl Jessica nusprendė parduoti kelis žuvusio vyro daiktus. Vienas jų buvo ir juodas “Toyota“ kabrioletas.

Tuo metu Jessica neturėjo vairuotojo pažymėjimo, o banko paskola spaudė vis labiau, todėl ji pardavė sportinį automobilį ir apie jį daugiau negalvojo. Tuo metu buvo svarbiausia pasirūpinti mažamečiu vaiku.

Tačiau bėgant laikui Justin pradėjo vis daugiau klausinėti apie savo žuvusį tėtį.

Sulaukęs penkiolikos paauglys buvo neįtikėtinai panašus į tėtį ir pradėjo rinkti įvairius su juo susijusius daiktus.

Visgi vieno dalyko jis norėjo labiau už viską pasaulyje – tai seno tėčio automobilio.

Justin negalėjo to paaiškinti, tačiau artėjant penkioliktam gimtadieniui, jis labai norėjo sėdėti tame pačiame automobilyje, kuriame kadaise sėdėjo jo tėtis. Jis norėjo pajusti, kaip vėjas kedena jo plaukus ir žinoti, kad šioje vietoje sėdėjo žmogus, kuris tau padovanojo gyvybę.

Jessica nusprendė pabandyti surasti seną vyro automobilį, kurį ji pardavė prieš daugybę metų. Moteris suprato, kad tai tikriausiai beprasmiška užduotis, tačiau norėjo tai padaryti dėl savo sūnus.

Moteris nusprendė senos Toyotos paieškoti per socialinius tinklus. Ši miela istorija greitai išplito visame pasaulyje ir nutiko neįtikėtinas dalykas…

Jessicai pavyko surasti dabartinį automobilio savininką, tačiau jis nebuvo linkęs jo parduoti. Visgi praėjus kiek laiko jis sutiko sudaryti sandorį ir moteris įsigijo automobilį atgal. “Toyota“ buvo gana prastos būklės, todėl reikėjo nemažai pinigų, kad ji būtų “prikelta“ naujam gyvenimui.

Vienas ypač malonus vyras Kyle Fox išgirdo šią istoriją ir nusprendė padėti mamai. Jis surinko pakankamai pinigų, kad būtų galima nupirkti automobilį, o vėliau subūrė mechanikų komandą, kuri sutvarkė automobilį.

Per penkioliktąjį Justino gimtadienį visi susirinko į kiemą ir nustebino jį senuoju tėčio automobiliu.

Tik pažiūrėkite, kokia neįkainojama buvo šio paauglio reakcija…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *