Kategorijos
Istorijos

Vyras aptiko žmoną su meilužiu, bet jos atsakymas privertė jį patį susimąstyti

Vėlų vakarą grįžta vyras iš darbo ir aptinka žmoną lovoje su meilužiu. Vyras ima mušti vaikiną, bet tuo momentu žmona sustabdo jį ir prašo pasiaiškinti. Sutuoktinis nusprendžia išklausyti žmoną ir sužinoti, kaip ji paaiškins šią situaciją.

Žmona:

Išeinu šiandien iš parduotuvės ir prieina prie manęs šis jaunuolis su prašymu jį pavežti. Jis atrodė neturintis išeities, todėl man jo pagailo. Pakeliui paaiškėjo, kad jis gyvena gatvėje ir porą dienų nieko nevalgė. Tada aš pasigailėjau ir pakviečiau jį namo.

Aš jam pašildžiau blynelių, kuriuos vakar paruošiau tau, bet tu jų nesuvalgei, todėl kad vakarieniavai s draugais. Paskui aš jam pasiūliau nusiprausti duše, kad atsigaivintų. Jo rūbai buvo tokie seni, kad aš nusprendžiau atiduoti jam nereikalingus drabužius iš tavo garderobo.

Aš daviau jam naujus džinus, kurių tu nenešioji, nes jie per siauri. Daviau jam marškinius, kuriuos tau padovanojau per Įsimylėjėlių dieną. Tu jų nedėvi, nes tai „beskonybė“.

Po to aš jam atidaviau avalynę, kurios tu nebenešioji, kai pamatei pas kaimyną tokią pat. Pamaniau, kad vakare bus šalta ir atidaviau jam striukę, kurią tau padovanojo mano sesuo, bet tu jos nenešioji, kad parodytum „savo požiūrį į ją“.

Kai jis išėjo iš dušo, buvo toks dėkingas ir pažadėjo, kad neliks skoloje. Prieš išeidamas jis paklausė, ar mūsų namuose nėra dar ko nors, kuo tu nesinaudoji…Ir štai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *