Kategorijos
naujienos

Vyras pažadėjo prisidėti finansiškai, jei nėščia meilužė užaugins vaiką viena. Tačiau po 9 mėnesių mergina atsiuntė laišką, kuris privertė vyrą apalpti

Gyvenimas yra išskirtinis tuo, kad mes nei vienas nežinome kas bus ateityje. Jeigu būtų kitaip, tai visus būsimus įvykius galėtume nukreipti sau naudinga linkme…

Tai istorija apie vyrą, kuris buvo neištikimas savo žmonai, tačiau po kiek laiko paaiškėjo, jog jauna meilužė laukiasi. Ši naujiena kaip reikiant pribloškė vyrą, tačiau jis nenorėjo skaudinti merginos ir neprašė nutraukti nėštumo.

Asociatyvi nuotrauka

Jis tiesiog paprašė vieno dalyko: nieko apie tai nepasakoti jo žmonai, o jis pinigais prisidės prie vaiko auginimo.

Po kurio laiko neištikimas vyras sulaukė laiško, kuris jį privertė apalpti.

Asociatyvi nuotrauka

Seniai vedęs vyras turėjo romaną su jauna itale, tačiau po kurio laiko ji prisipažino esanti nėščia.

Vyras buvo pasiturintis verslininkas ir turėjo nepriekaištingą reputaciją, todėl ši naujiena apie neištikimybę būtų viską sugriovusi. Jis pasiteiravo merginos, ar ji galėtų pagimdyti vaiką Italijoje, o jis finansiškai prisidės prie vaiko auginimo. Ir taip iki pilnametystės.

Asociatyvi nuotrauka

Jauna mergina sutiko, tačiau pasiteiravo, iš kur jis sužinos, kada ji pagimdys.

Norėdamas išsaugoti paslaptį, verslininkas paprašė atsiųsti laišką ir ant jo užrašyti “spagečiai“. Taip vyras sužinos, kad pasaulį išvydo jo vaikas. Galiausiai jie atsisveikino ir mergina išvyko į Italiją.

Praėjo devyni mėnesiai…

Vieną vakarą vyras grįžo iš darbo, o namuose jį pasitiko labai nustebusi žmona.

Asociatyvi nuotrauka

– Brangusis, šiandien gavome labai keistą laišką.

– Ane? Parodyk ir man, – atsakė jis.

Žmona atnešė laišką ir stebėjo savo mylimojo reakciją. Vyras spėjo perskaityti vos kelias eilutes ir iš karto pabalo, o netrukus ir apalpo. Žmona puolė gaivinti vyrą, o ant grindų gulėjo tas keistas laiškas.

Jame buvo rašoma: “Spagečiai, spagečiai, spagečiai, spagečiai, spagečiai. Trys su mėsos kukuliais, o du be. Reikia, kad atsiųstum daugiau padažo“.

Asociatyvi nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *