Kategorijos
Istorijos

Vyras padėjo pagyvenusiai moteriai pakeisti ratą, bet tik vakare suprato, kas iš tikrųjų įvyko

Daugelis žmonių pasikliauja nepažįstamų žmonių gerumu, tačiau yra rizika. Niekada negali žinoti, ko tikėtis iš nepažįstamų žmonių.

Kai šios pagyvenusios ponios automobilyje buvo nuleista padanga, ji nė nenumanė, kaip grįš namo.

Kaimo keliu važiavęs vyras pamatė kelio pakraštyje stovintį automobilį. Ten, susikūprinusi, buvo moteris, kuri atrodė sunerimusi. Taigi jaunuolis nusprendė sustoti ir jai padėti.

Moteris sunerimsta, kai prie jos prieina nepažįstamas žmogus. Kas jo galvoje? Ar kas nors pasiruošęs jai padėti?

Bet kadangi ji pati negalėjo sutvarkyti rato, neturėjo kito pasirinkimo. Ponia davė vyrui atsarginę padangą, ir jis ją labai greitai pakeitė.

Moteris padėkojo vaikinui ir pasiūlė sumokėti už darbą. Bet jis nemanė, kad reikia imti iš jos pinigus už pagalbą. Jis jai pasakė: „Tiesiog pagalvok apie mane, kai pamatai, kad kažkam reikia pagalbos. Prisimink Brianą Andersoną ir grąžink gera už gerą “.

Vyras išėjo. O senutę taip sužavėjo šio vyro gerumas, kad jai svaigo galva. Tada įsėdau į savo „Mercedes“, šiek tiek pakeliauju keliu ir sustojau prie užkandinės.

Ten ją pasitiko besišypsanti padavėja ir pasiūlė rankšluostį, kad nusausintų nuo lietaus plaukus. Ir tada senolė pastebėjo, kad padavėja vėluoja nėštumo metu. Ji tikriausiai buvo labai pavargusi, tačiau, nepaisant to, ji atrodė kaip maloniausias žmogus Žemėje.

Pagyvenusi moteris užsisakė limonado ir greitai jį išgėrė. Tada prisiminė Brianą Andersoną. Už gėrimą ji sumokėjo 100 dolerių kupiūra, o padavėjai nuėjus pakeisti pinigų greitai išėjo.

Padavėja pamatė ant servetėlės ​​užrašą: „Vienas labai malonus žmogus man padėjo kelyje, dabar aš tau padedu“. Servetėlės ​​viduje buvo dar 400 USD.

Padavėjos galva pradėjo suktis. Kūdikis gimsta kitą mėnesį, o šios kelios savaitės žadėjo būti labai sunkios. Ji įsidėjo pinigus į kišenę ir baigė pamainą.

Po kelių valandų padavėja pagaliau grįžo namo. Ji įlipo į lovą ir, galvodama, kaip jai pasisekė, pasilenkė prie savo vyro, pabučiavo jam į kaktą ir pasakė: „Aš myliu tave, Brianas Andersonas“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *