Kategorijos
Istorijos

Vyras vartė žmonos nuotraukų albumą ir pamatę nuotrauką, kuri privertė išsižioti

Ši istorija privers permąstyti apie meilę iš pirmo žvilgsnio ir įrodys, kad kartais atsitiktinumai nėra jau tokie atsitiktiniai. Jei netoliese guli senas albumas, nepatingėkite peržiūrėti senas nuotraukas ir galbūt pamatysite anksčiau nepastebėtų dalykų!

Ponas Ye ir ponia Xue 2000 metais lankėsi “Gegužės 4-osios“ aikštėje Čingdao mieste, Kinijoje. Tuo metu jie net nebuvo pažįstami, tačiau abu buvo nufotografuoti pozuojantys prieš raudoną skulptūrą.

Jų keliai nesusikirto iki 2011 metų, kai pora ir vėl susitiko, bei pamilo vienas kitą. Jie susituokė ir dabar augina dvynes dukras.

2018 m. kovą vyras žiūrėjo žmonos šeimos albumą, norėdamas pamatyti, į kurį iš tėvų panašiausios jų dukros. Vyras liko be žado, kai pamatė žmoną pozuojančią “Gegužės 4-osios“ aikštėje, nes nuotraukos fone pastebėjo save. “Kai aš pamačiau nuotrauką, likau labai nustebintas ir per visą kūną perėjo šiurpuliukai“ – sako Ye.

Kol ponia Xue šypsosi priekyje esančiam fotoaparatui, už jos matyti jaunas vyras, kuris pozuoja kitai nuotraukai. Abu paaugliai net nenutuokė, kad ateityje jie bus vyras ir žmona.

Nei vyras, nei žmona nėra kilę iš Čingdao miesto. Xue tuo metu lankė mamą, kuri gydėsi po operacijos. Dar didesnis sutapimas, kad Ye tą dieną lankėsi tik “Gegužės 4-osios“ aikštėje. Jis pakeitė mamą ekskursijoje, kuri tą dieną susirgo.

Dabar pora šią aišktę laiko ypatinga vieta. “Kai vaikai bus vyresni, vėl atvyksime į Čingdao ir padarysime bendrą šeimos nuotrauką“ – sakė vyras. Nuotraukos paplito socialiniuose tinkluose, o internautai vieningai teigė, kad šiai porai lemta būti kartu. Kai kurie net juokavo, kad peržiūrės savo atostogų nuotraukas, tikėdamiesi fone surasti savo gyvenimo meilę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *