Kategorijos
Įžymybės

Ar galėjote įsivaizduoti, jog „Naša Raša” seriale vaidinanti moteris gyvenime turi 5 metais už save jaunesnį vyrą?

Nei antsvoris, nei amžiaus skirtumas nesutrukdė aktorei Julijai Sules susirasti svajonių vyrą.

Moteris apkūni buvo jau nuo vaikystės. Bet jai tai niekad netrukdė. O būsimos aktorės charizma „užglaistė” visus jos išorinius trūkumus.

Būdama jauna Julija buvo judri ir meniška, mokėsi teatro. Tėvai buvo technikos specialistai, tačiau nė kiek nesijaudino dėl visiškai skirtingų dukters potraukių. Jiems buvo svarbiausia, kad dukra nesitrynė gatvėje be veiklos.

Tačiau, kai mergina pabandė stoti į teatro studijas, jai nepasisekė išlaikyti stojamųjų egzaminų.

Tai nesustabdė Julijos siekti savo svajonės. Ji įsidarbino teatre su tikslu. 5 metus pradirbo valytoja, kol vėliau tapo teatrų vedėja.

22 metų Julija vėl žengia žingsnį svajonės tapti aktore link – ji įstojo į aktorinį ir pedagoginį koledžą. Čia ji sutiko savo būsimą vyrą Eugenijų. Jam iškart patiko pozityvi ir charizmatiška Julija. Tačiau, jis jai atrodė per jaunas dėl penkerių metų skirtumo. Nepaisant to, Julija pasakoja, kad po kurio laiko suprato, jog ir jai patinka Eugenijus, o gal per porą metų ir subrendo, tad jie pradėjo draugauti.

Jiedu oficialiai susituokę beveik du dešimtmečius. Pačioje vedybinio gyvenimo pradžioje jų gyvenimas nebuvo sklandus. Kišenėje dažnai švilpdavo vėjai. Iki šiol pora yra dėkinga savo tėvams. Būtent jie padėjo jaunai šeimai su finansais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *