Kategorijos
naujienos

Anksčiau ji buvo geidžiamas modelis, tačiau šiandien – benamė be dantų. Pažiūrėkite kaip ji atrodė prieš atsidurdama gatvėje

Loni Willison buvo Gelbėtojų „Malibu“ žvaigždės Jeremy Jackson žmona ir visai neseniai ši blondinė spindėjo akinančiu grožiu. Tačiau, vos per šešerius metus ji pasikeitė neatpažįstamai…

Pernai spalį Loni Willison buvo rasta Los Andžele: pranešta, kad ji buvo dingusi be žinios dvejus metus. Paaiškėjo, jog būdama 37 metų, buvusi manekenė gyvena gatvėje – ir dabar ji vėl pateko į fotografo objektyvą.

Nuo 2012 iki 2014 metų Loni buvo ištekėjusi už aktoriaus Jeremy Jacksono ir atrodė tikrai nepriekaištingai

Tačiau, dabar Loni buvo pastebėta dėvinti mėlynas pėdkelnes ir apdriskusią juodą viršutinę dalį, liemenį susirišusi sportiniais marškinėliais.

Buvusi žvaigždė dar dėvėjo išblukusią rausvą beisbolo kepurę. Ir, norėdama apsisaugoti nuo atšiaurios Kalifornijos saulės, ji periodiškai dengė veidą džinsiniais marškiniais.

Dabar moteris važinėja susikrovusi savo daiktus prekybos centro vežimėlyje.

Loni ir Jeremy susituokė 2012 m., Tačiau po daugybės konfliktų išsiskyrė 2014 m. Ginčas baigėsi tuo, kad aktorius tariamai užpuolė savo žmoną jų bendruose namuose Vakarų Holivude.

Loni pareiškė, kad jai buvo sulaužyti du šonkauliai, sužeistas kaklas ir veidas. Po to moteris dirbo kosmetikos chirurgijos centre Los Andžele asistente. Bet, matyt, po poros metų, 2016-aisiais, ji patyrė psichinį sutrikimą: ji prarado darbą, butą ir automobilį ir buvo priversta gyventi gatvėje.

Loni pradėjo vartoti narkotikus ir nuo to laiko kovojo su priklausomybe nuo metamfetamino ir alkoholio, taip pat su psichinės sveikatos problemomis.

Kažkada ji žurnalistams sakė: „Aš nekalbėjau su Jeremy. Nenoriu kalbėtis su draugais, man viskas gerai. Nenoriu, kad kas nors man padėtų. Niekas manimi iš tikrųjų nesirūpina, ir aš nenoriu jų matyti, jie taip pat nenori manęs matyti.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *