Kategorijos
Įžymybės

Garsenybės atskleidė kada prarado savo nekaltybę ir papasakojo intriguojančių detalių kaip tai įvyko

Ne visos įžymybės linkusios kalbėti apie savo asmeninį gyvenimą, santykius, bei meilės reikalus, tačiau, kai kurios išties nustebina savo atvirumu. Štai, pavyzdžiui, šios garsenybės atskleidė amžių, kada jos prarado savo nekaltybę.

Joseph Adam Jonas – amerikiečių dainininkas ir aktorius. Šiuo metu atstovauja savo muzikos grupei „DNCE”, kurioje yra pagrindinis vokalistas. Anksčiau grojo kartu su savo broliais Kevin Jonas ir Nick Jonas poproko grupėje „Jonas Brothers“.

Muzikantas sakė, jog nekaltybę prarado būdamas 20-ies. „Anksčiau dariau kitus dalykus, nekaltybę praradau būdamas 20-ies“ – interviu sakė jis.

Tamera Darvette Mowry-Housley“ yra amerikiečių aktorė ir televizijos veidas. Pirmą kartą ji išgarsėjo už savo paauglės vaidmenį kaip Tamera Campbell ABC / WB komedijoje.

Moteris tikino, jog pirmųjų lytinių santykių turėjo tik būdama 29-erių, su savo vyru Adamu Housley.

Johnas Williamas Ferrellas yra amerikiečių aktorius, komikas, prodiuseris, rašytojas ir verslininkas.

Pirmuosius intymius santykius komikas užmezgė būdamas 21-erių. Jis patikino, kad „tai įvyko todėl, nes taip ir turėjo atsitikti“ ir kad tai buvo jam studijuojant koledže.

Britney Jean Spears – Jungtinių Amerikos Valstijų pop dainininkė, šokėja, aktorė, superhitų, tokių kaip „…Baby One More Time“, „Oops!…I Did It Again“, „Toxic“, atlikėja.

Popdainininkės mama savo knygoje „Per audrą“ atskleidė daug paslapčių. Šiuose puslapiuose Lynne Spears tikina, kad jos garsioji dukra nekaltybę prarado būdama 14-os metų.

Brooke Christa Shields yra amerikiečių aktorė ir modelis. Iš pradžių ji buvo vaikų modelis ir sulaukė kritinio pripažinimo sulaukusi 12 metų už pagrindinį vaidmenį Louis Malle filme „Pretty Baby“, kuriame XX amžiaus pradžioje vaidino vaikų prostitute Naujajame Orleane.

Paauglystėje išgarsėjusi aktorė nekaltybę prarado būdama 22 metų ir dėl to ji gailisi. Ji mano, kad turėjo tai padaryti anksčiau.

Adriana Francesca Lima – Brazilijos supermodelis. Geriausiai žinoma kaip Victoria’s Secret Angel nuo 2000 ir Maybelline modelis nuo 2003 iki 2009. 

Modelis prarado nekaltybę tada, kai vedė. Būdama 27-erių su serbų krepšininko Marko Jaricu.

Daniel Jacob Radcliffe – Anglijos aktorius, kino filme „Haris Poteris“ suvaidinęs pagrindinį vaidmenį.

Vaikinas lytinių santykių turėjo būdamas 16-os, su vyresne moterimi. Daugiau informacijos apie paslaptingą moterį neatskleidė.

Paris Whitney Hilton – JAV modelis, aktorė, dainininkė. Ji yra šeimos verslo – didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo Hilton – paveldėtoja.

Apie savo pirmą kartą turtuolei Paris Hilton pasakoti nereikėjo – tai už ją padarė aktorės Tori Spelling brolis Randy, kuris išdavė, kad buvo jai pirmas.

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian nekaltybę prarado su popkaraliaus Maiklo Džeksono sūnėnu TJ Džeksonu, jai tada buvo 14 metų.

Džonis Depas – JAV aktorius ir muzikantas.

Prarado nekaltybę būdamas 13-os metų.

Angelina Jolie – Jungtinių Valstijų aktorė, modeliuotoja, humanitarė, Geros valios ambasadorė Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūroje. A. Jolie yra laimėjusi tris Auksinius gaublius bei Oskarą už antraeilį moters vaidmenį filme „Girl, Interrupted“.

Ji nekaltybę prarado būdama 14-os metų su savo pirmuoju vaikinu.

Tačiau, „patirtų emocijų jai nepakako“, tad, kad jaustųsi dar labiau suartėjusi su savo draugu, po visko „pagriebė peilį ir jam įpjovė“. Garsios moters jaunystė buvo labai audringa ir kaip diena ir naktis skyrėsi nuo to, kaip aktorė gyvena šiandien.

Džastinas Byberis – kanadiečių popmuzikos atlikėjas

Atlikėjas tikina, kad pirmą kartą „mylėjosi“ būdamas 13 metų su vyresne už jį moterimi.

Selena Marie Gomes – amerikiečių aktorė, popmuzikos atlikėja. Išpopuliarėjo įgarsindama Alex Russo, Emmy apdovanojimą gavusiame Disney kanalo seriale „Vaverlio burtininkai“. Vėliau pradėjo vaidinti pati.

Pirmasis kartas, anot Selenos, buvo tiesiog tobulas – mergina Justinui Bieberiui atsidavė po dviejų mėnesių draugystės.

Šakira – lotynų pop/rock muzikos atlikėja, dainų žodžių autorė, Grammy apdovanojimų laimėtoja. 

Kolumbijos dainininkė garsioje amerikiečių programoje prisipažino, kad nekaltybę prarado būdama 19-os.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *