Kategorijos
naujienos

Mergaitė gimė su reta veido odos liga dėl kurios ant jos veido didžiulė dėmė. Norėdama apsaugoti mergaitę nuo patyčių, mama sugalvojo idėją

Mažylės mama, 36-erių Karolina Fenner, gyvenanti JAV, 2019-ųjų kovo mėn. pagimdė savo pirmąją atžalą – dukrytę Luną. Žiūrint į gimusią mergaitę, iškart buvo aišku, kad ji skirsi nuo visų vaikų.

Jos veide buvo didžiulė juoda dėmė. Gydytojai nustatė, kad vaikas gimė su reta odos liga ir kad veidas yra toks dėl didelio melanocitų kaupimosi.

Dar be to, kad gimus su tokia liga, padidėja vėžio tikimybė, mama jaudinosi dėl mergaitės ateities, jog ši gali sulaukti patyčių dėl savo neįprastos išvaizdos. Tačiau, tėvai nutarė ją priimti į šį pasaulį tokia, kokia yra.

Mama pamilo savo dukros kiekvieną netobulą bruožą. Galvodama apie dukros ateitį, ji sukūrė jai paskyrą „Instagram” socialiniame tinkle, kad galėtų rinkti mergaitei „palaikymo komandą”.

Šioje paskyroje mama pradėjo dalintis dukros nuotraukomis ir pasakoti apie jų gyvenimą.

Sumanymas buvo net labai sėkmingas ir žmonių palaikymas buvo nuostabus. Anketa šiai dienai turi beveik 300 tūkst. sekėjų.

Žmonės net pradėjo pieštis juodas dėmes sau ant veido ir siuntė nuotraukas išreikšdami palaikymą.

Tėvai jau pradėjo dukrytei daryti plastines operacijas, kad sumažintų vėžio susirgimo tikimybę. Nusimato labai ilgas procesas. Tačiau, rezultatai pastebimi jau dabar.

Anksčiau dėmės dengė visą veidą.

Šiandien dalis jų jau pašalintos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *