Kategorijos
Įžymybės

Kaip iš tiesų kasdieniame gyvenime atrodo supermodeliai, žinomi visame pasaulyje

Esame įpratę matyti geriausius modelius ant blizgių viršelių su prašmatniais plaukais ir nepriekaištingu makiažu, visiškai pamiršdami, kad jos taip pat yra paprastos moterys ir turi savo trūkumų. Ir jei viena iš jų staiga pasirodo viešumoje be makiažo, tai sukelia audringą neigiamą visuomenės reakciją.

Modeliai savo profesijoje dirba tik dėl vienos paprastos priežasties – tobulumas. Modeliai dirba dieną ir naktį, kad pasiektų tobulą kūną ir puikuotųsi prieš pasaulį, kad jį įvertintų. Mes matome jų nuotraukas ir vertiname jas, tačiau visada kyla klausimas apie tikrąją jų išvaizdą

Mūsų redakcija kviečia nepamiršti, kad modeliai taip pat yra žmonės ir gali sau leisti atrodyti netobulai. Norėdami tai padaryti, parengėme jums šių gražių merginų namuose ir darbo aplinkoje nuotraukų pasirinkimą. Žemiau dalijamės šiomis geriausių žinomų modelių nuotraukomis, kaip jie realiame gyvenime:

1. Milla Jovovich.

Neįsivaizduojate „Resident Evil“ serijos be jos. Ji taip pat siejama su daugeliu kitų mokslinės fantastikos filmų ir taip pat yra dainininkė.

2. Kate Moss.

Kate Moss modeliu užsiima nuo 14 metų ir išgarsėjo apie 1990 m. Ji taip pat turi savo drabužių liniją ir yra sėkminga verslininkė.

3. Adriana Lima.

jaunas

Šis brazilų modelis buvo karūnuotas „Brazilijos supermodeliu“, kai jai buvo vos 15 metų, ir kitais metais užėmė antrąją vietą „Pasaulio supermodelis“.

4. Gisele Bundchen.

Ji yra viena turtingiausių modelių šiame sąraše ir pasaulyje nuo 2004 m. 2012 m. „Forbes“ sąraše ji užėmė daugiausiai uždirbančio modelio poziciją.

5. Irina Shayk.

jaunas

Ji užima 8 vietą, atsižvelgiant į socialinių tinklų sekimą. Ji išgarsėjo tarptautiniu mastu po to, kai pradėjo dirbti „Intimissimi“ apatinio trikotažo modeliu.

6. Heidi Klum.

jaunas

Ši multitalentinga vokietė yra televizijos garsenybė, televizijos prodiuserė, aktorė, mados dizainerė, dainininkė, rašytoja ir apskritai verslininkė. 2013 m. ji taip pat laimėjo „Emmy“ apdovanojimą už geriausią laidos vedėją už realybės ar realybės konkurencijos programą, o sąrašas ilgas.

7. Alessandra Ambrosio.

jaunas

Šis brazilas buvo susijęs su Viktorijos angelais labai ilgą laikotarpį, 17 metų nuo 2000 iki 2017 m., ir padarė karjerą.

8. Kendall Jenner.

modeliai

Kardashianų šeimos narys visada yra, jei kažkas yra susiję su modeliais, o Kendall yra vienas iš jų. Ji yra „Vogue“ judėjimo, kuriame modeliai atrenkami pagal jų „Instagram“ sekimą, dalis, judėjimas vadinamas „The InstaGirl Era“.

9. Baras Refaeli.

modeliai

Ji paprastai laikoma garsiausiu Izraelio modeliu ir buvo daugiausiai uždirbantis Izraelio modelis 2013 m., „Forbes“ duomenimis.

10. Cindy Crawford.

modeliai

Norite pamatyti daugiau modelių ne darbinėje aplinkoje? Štai dar 15 jų nuotraukų:

Kara Delevin

Gigi Hadid

Kendall Jenner

Alessandra Ambrosio

Adriana Lima

Chanel Iman

Rosie Huntington-Whiteley

Cindy Crawford

Heidi Klum

Kate Moss

Naomi Campbell

Baras Rafaelis

Miranda Kerr

Gisele Bundchen

Bella Hadid

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *