Kategorijos
naujienos

Kaip atrodo žmonės, turintys priklausomybę narkotikams

Amerikiečių fotografas Jeffrey Stockbridge keletą metų dokumentavo gyvenimą Kensingtono rajone Filadelfijoje, Pensilvanijoje. Kensingtonas yra nuskurdintas rajonas, kuriame vyrauja didelis skurdas ir nusikalstamumas, kurį ilgą laiką slegia priklausomybės nuo narkotikų epidemija. Daugelis Kensingtono gyventojų yra priklausomi nuo heroino, fentanilio ir kitų opioidų.

2017 metais narkomanija Amerikoje pasiekė kritinį lygį. Amerikiečiai masiškai miršta nuo narkotikų. Vien 2016 m. nuo perdozavimo mirė 63 600 amerikiečių, daugiau nei 40 000 su opioidais susijusių mirčių.

Kensingtonas yra nepasiturintis Filadelfijos rajonas. Dauguma gyventojų čia gyvena žemiau skurdo ribos arba labai skurde. Ši vietovė laikoma vietine „narkotikų dendyne“.

Mattas Nealas nuo pat išleidimo iš kalėjimo kovojo su priklausomybe nuo narkotikų. Jam išsivystė sepsis ant kairės kojos. Dėl priklausomybės jis negalėjo laikytis gydymo režimo, todėl gydytojai turėjo amputuoti dalį jo kojos.

Tas pats Mattas Nealas (kairėje) Jeffrey Stockbridge’o 2012 m. nuotraukoje

25 metų Tanya fotografui pasakojo, kad sekso industrijoje dirba nuo 18 metų.

Mergina, vardu Lauren, savo užrašų knygelėje parašė, kad 2008 metų vasarį persikėlė į Filadelfiją ir „tuo pačiu metu pradėjo vartoti nelegalias medžiagas“.

Fotografas Jeffrey Stockbridge jau keletą metų fiksuoja Kensingtono gyventojus. Štai kaip jie atrodo:

Vietos gyventoja Carol, 2010 m. nuotrauka (tuo metu jai 41 metai). Carol pasakojo fotografui, kad heroiną vartojo 21 metus ir kad jis tapo „jos gyvenimo meile“.

Dar keletas nekaip atrodančių narkomanų..

Vietiniai Pat ir Rachel 2012 m. Tuo metu jiedu buvo susituokę 11 metų. Pora fotografui pasakojo, kad kai susipažino, tik Pattas buvo narkomanas, vėliau tokia tapo ir Rachel.

Patas ir Rachel netgi turi vaikų, kuriuos išsiuntė į specialią vaikų apsaugos agentūrą. „Žmonės sako, kad tai yra savanaudiškas poelgis. Bet aš manau, kad tai yra geriausia, ką galėjau padaryti dėl geresnės jų ateities”, – sakė Rachel.

Jamie: „Buvau išprievartauta ir vos nenužudyta“.

Bobas

Baisu ir pagalvoti, kaip gyvena šie žmonės..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *