Kategorijos
Įžymybės

Šis aktorius tapo itin populiarius dėl vaidmens seriale “Naša Raša“, o taip atrodo jo vaikai ir žmona

Sergejus Svetlakovas yra labai populiarus aktorius ir laidų vedėjas Rusijoje. Šiuo metu vyrui 43-eji metai, tačiau jis kupinas jėgų ir kūrybiškumo, kurį mielai išreiškia vis naujais vaidmenimis ir įvaizdžiais. Labiausiai aktorius išgarsėjo po to, kai pradėjo filmuotis komiškame seriale “Naša Raša“.

Šiandien siūlome artimiau susipažinti su Sergejaus asmeniniu gyvenimu.

Sergejus su savo pirmąja žmona Julija susipažino dar universitete. Draugiški santykiai išsirutuliojo į romantiškus jausmus ir 2000-aisiais metais pora susituokė. Po kurio laiko sutuoktiniai persikėlė gyventi į Maskvą, o 2008 m. susilaukė dukros Anastasijos.

Deja, bet meilė išblėso ir 2012 metais pora pranešė apie savo skyrybas. Buvę sutuoktiniai ne viename interviu minėjo, kad jokių pykčių šeimoje nebuvo, o Sergejus ir toliau artimai bendrauja su savo dukra.

Šiandien mergaitei jau 12 metų. Įdomu tai, kad Anastasija gimė tą pačią dieną, kaip ir jos tėtis – gruodžio 12-ą. Mergaitės gimimas tapo nepamirštama dovana tėčiui. Tiek Sergejus, tiek Julija stengiasi skirti kuo daugiau dėmesio dukrai, kad ji neišgyventų dėl tėvų skyrybų.

2013 metais vyras vedė antrą kartą. Jo išrinktąja tapo Antonina, kuriai šiuo metu 39-eri. Poros santykiai prasidėjo nuo paprastos draugystės, tačiau labai greitai Antonina suprato, kad tai meilė. Nieko nelaukusi moteris susikrovė visus daiktus ir persikėlė gyventi pas Sergejų. Santuokoje jie susilaukė dviejų berniukų.

Vyresniajam sūnui Ivanui šiuo metu aštuoneri ir jis retsykiais pasirodo įvairiuose pramoginiuose renginiuose kartu su savo tėčiu. Tuo tarpu jaunėliui Maksimui dar tik ketveri ir jis pažindinasi su jį supančiu pasauliu.

Tikrai labai graži šio talentingo aktoriaus šeima!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *