Kategorijos
naujienos

Dėmesingumo testas: kiek kubelių trūksta? Sugeba atsakyti ne kiekvienas

Dėmesingumo testas, kuris privers jus kaip reikiant pagalvoti! Nepaisant to, kad visi mokykloje mokėmės matematikos ir logikos, ne visiems šie mokslai patiko.

Dabar daugelis žmonių, susidūrę net su mažiausiomis matematinėmis problemomis, mieliau susidoroja su jomis naudodamiesi skaičiuotuvu nei savo galva. Taip, jūs galite palengvinti savo gyvenimą, bet ar tai padės jūsų smegenims?

dėmesingumo testas

Jos yra gana tingios, todėl joms reikia nuolatinio treniravimo, kurį galite suteikti įvairių galvosūkių, dėlionių ir mįslių pagalba. Taigi, pats to nepastebėjęs, galite treniruoti savo smegenis ir tai grąžins jums greitą ir kokybišką mąstymą rimtesnėse situacijose. Šiandien siūlome pabandyti atlikti mažą loginę užduotėlę.

Užduotis

Jums reikia įsižiūrėti į didelį, nebaigtą kubą. Puikiai matosi, kad kai kuriose vietose jam trūksta mažų kubelių. Atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį, pagalvokite ir pasakykite, kiek šiam kubui trūksta mažų kubelių, kad būtų užbaigtas?

dėmesingumo testas

Neskubėkite, gerai pagalvokite. Nežiūrėkite žemyn, kad nesužinotumėte atsakymo per anksti.

Nebūkite tingus ir pats pabandykite suskaičiuoti.

Viskas nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Ar jau suskaičiavote?

Tuomet laikas pasitikrinti atsakymą!

Teisingas atsakymas yra:

Trūksta 34 kubelių: 13 viršutinėje eilutėje, 9 antroje, 7 trečioje, 5 ketvirtoje.

Ar pavyko gauti teisingą atsakymą? Kiek laiko užtrukote? Ar jums patiko šis dėmesingumo testas? Pasidalinkite savo rezultatu komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *