Kategorijos
Keistenybės

Lenkė suprato, kad ji nebe nori daugiau skustis, o jos vaikinas turėjo su tuo susitaikyti

Lenkijos gyventoja Sonia Tsitrowska nusprendė pati atlikti eksperimentą – metus ji nešalino plaukų nuo kūno. Mergina rezultatais pasidalijo savo „Instagram“ paskyroje.

Kaip prisipažįsta ištekėjusi Sonia, iš pradžių jos vyras nebuvo patenkintas eksperimentu, tačiau dabar jis palaiko jos „natūralumą“. Na, tikriausiai, nelabai ir turi kito pasirinkimo..

Net paauglystėje Sonia suprato, kad visuomenėje priimti „grožio standartai“ moterims tik kelia nepasitikėjimą savimi. Tam tikru momentu ji nusprendė, kad šiuolaikinė visuomenė daro spaudimą merginoms, verčia jas nuolat skustis ir verčia visada būti „švariomis”.

28-erių Sonia gyvena Lenkijos mieste Gdynėje ir dirba sekretore, bei trejus metus yra ištekėjusi.

Kai mergina prieš metus ėmėsi eksperimento, ji visiškai atsisakė skutimosi ir net neketino prie to grįžti. Sonios vyras ją aktyviai palaiko, tačiau iš pradžių ši mintis jam atrodė keista – užtruko, kol priprato prie pokyčių.

„Iš pradžių mano vyrą ištiko šokas. Jis mane pažinojo 8 metus, ir aš visada šalindavausi plaukus nuo viso kūno. Daug kalbėjau su juo, aiškindama, kaip man tai svarbu. Galų gale jis sutiko mane ir palaikė“, – pasakoja Sonia.

Savo „Instagram“ paskyroje mergina dažnai nedvejodama skelbia nuotraukas, rodančias augmeniją ant savo kūno.

Sonios eksperimentas pasirodė esąs labai populiarus tarp moterų. „Aš nusprendžiau nesiskusti, nes laikau save gražia ir taip jaučiuosi patogiau”, – rašo Sonya. – „Aš gaunu daug žinučių iš moterų, esančių panašioje situacijoje. Ir visada jas palaikau”.

Savo pavyzdžiu „Sonya“ nori įkvėpti moteris nesilaikyti visuomenės nustatytų grožio standartų: „Tikiuosi, kad mano nuotraukos parodys kitoms moterims, jog kūno plaukai yra normalūs ir net gražūs“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *