Kategorijos
Keistenybės

Ši mergina šiandien turi virš 200 tatuiruočių ant viso kūno. Tačiau štai kaip ji atrodė anksčiau

Šios 25 metų merginos kūnas nuo galvos iki kojų padengtas tatuiruotėmis. Ką jau kalbėti apie auskarus ir kitas kūno modifikacijas. Anksčiau mergina buvo blondinė ir visai nepanaši į tokią, kokia yra dabar. Pati Amber Luke pasakoja, kad visada norėjo išsiskirti iš minios ir ryžtis drastiškiems pokyčiams.

Šiandien Amber vadinama „mėlynake baltąja drakone”. Kad atrodytų unikaliai, moteris rizikavo net ir pavojingiausiais metodais modifikuojant savo kūną.

Štai, pavyzdžiui, būdama 22 metų, ji išsitatuiravo akių obuolius.

Po šios ekstremalios procedūros ji kelias savaites negalėjo regėti, tačiau, tai nesustabdė jos nuo visos šios beprotybės. Šiandien ant kūno ji turi daugiau, nei 200 tatuiruočių.

Amber taip pat ištempti ausų speneliai, perpjautas liežuvis. Skruostuose, lūpose suleistas užpildas, ausyse įstatyti aštrūs implantai, padidintos krūtys, bei užpakaliukas.

Instagram paskyroje mergina ragina savo sekėjus taip pat nebūti „pilkomis pelytėmis” ir drąsiai siekti išskirtinumo, nesivadovauti pasenusiu visuomenės požiūri ir nebūti „bandos” dalimi.

Jos įrašai dažnai sulaukia daugybės reakcijų, bei pagyrų už drąsumą. Žinoma, atsiranda ir tokių, kurie skatina moterį nepamiršti rūpintis savo sveikata.

Tatuiruotes australė pradėjo darytis tada, kai paauglystėje sirgo depresija. Pati mergina teigia, kad tai 16-metei buvo tarsi savotiška terapija. Meilė tatuiruotėms išaugo nuo pat pirmosios, tad ji norėjo jų vėl ir vėl.

Amber sako, jog mama nori verkti, kai išgirsta apie pinigų skaičių, kurį mergina išleido savo kūnui. Visa suma siekia apie 60 tūkst. eurų. Be to, Amber net neketina sustoti.

25 metų moteris gyvena Brisbene, Australijoje, kur dirba tatuiruočių meistre ir turinio kūrėja. 

„Man visada atrodė, kad esu labai paprasta ir nuobodžiai atrodanti“, – apie savo natūralią išvaizdą pasakojo Amber.

Štai kaip mergina atrodė prieš visas modifikacijas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *