Kategorijos
Keistenybės

Žiauriausi kankinimo būdai iš viduramžių (N-18)

ĮSPĖJIMAS! Šis straipsnis neskirtas jaunesniems kaip 18 metų skaitytojams.

Viduramžiuose buvo daugybė karų, intrigų, meilių ir baisių nežmoniškų kankinimų. Šiuolaikinis žmogus, žiūrėdamas į šiuos instrumentus, sunkiai gali patikėti, kad tokie dalykai iš tiesų egzistavo. Ne tik egzistavo, bet ir buvo naudojami, netgi bažnyčiuose. Norime parodyti Jums 16 baisiausių kankinimo būdų iš viduramžių.

Kėdė raganoms

Kėdė buvo pritvirtinta ant ilgo strypo. Kankinamasis buvo pasodinamas į kėdė ir leidžiamas į vandenį, ten palaikomas ir vėl traukiamas lauk. Ir taip pastoviai kišama į vandenį ir ištraukiama. Dažniausiai tai būdavo daroma šaltuoju metu, kai vanduo būdavo ledinis. Kartais tokie kankinimai užtrukdavo ir iki visos dienos laiko.

Ispaniški batai

Šis prietaisas būdavo uždėtas ant kankinio kojos. Jam būdavo uždavinėjami klausimai ir jeigu šis meluodavo, prietaisas vis būdavo suveržiamas, kol kankinio kojos kaulai būdavo suknežinti. Visa koja tiesiog sutrupėdavo, ir atrodydavo lyg kaulų rinkinys odiniame maiše..

Kankinimas su vandeniu

Auka būdavo surišama stipriomis virvėmis ir pilamas vanduo, kol kankinys prisipažindavo. Jeigu to neįvykdavo, auka tiesiog numirdavo.

Kabykla

Aukai būdavo išnarinami sanariai ir pakabinama kaboti. Tada prie kojų pririšami svarmenys, kurie tempia žemyn ir kelia didelius skausmus.

Tempimas su žirgais

Auka būdavo pririšama prie keturių arklių ir jiems davus komanda, šie bėgdavo į skirtingas puses. Tokio kankinimo pabaiga yra daugiau nei aiški..

Plėtiklis

Šis daiktas būdavo įkišamas į kūno angą, bet tikrai ne į burną, nosį ar ausį. Turbūt patys suprantat, kur buvo įkišama… Ir būdavo plečiama, kol įplyšdavo.. Koks skausmas, sunku net įsivaizduoti..

Sielos valymas

Viduramžių dvasininkai tikėjo, kad nusidėjėlio siela gali būti išvalyta. Būdavo vykdomas sielos gryninimo ritualas. Kokiu būdu? Virintas vanduo būdavo pilamas tiesiai į gerklę…

Kaukolės presas

Nėra ir ką pasakoti, viskas ir taip aišku…

Sudeginimas ant gėdos stulpo

Turbūt pati populiariausia viduramžių bausmė. Auka būdavo sudeginama ant gėdos stulpo.

Lopšys

Auka būdavo pasodinama ant šio trikampio ir laikoma, kol netekdavo sąmonės. Tada būdavo palaukiama, kol atgaus sąmonę ir vėl sodinama atgal. Tai buvo laikomas vienas humaniškiausių kankinimo būdų, nes jis nelaužė jokių kaulų ar sanarių.

Judo lopšys

Veikimo principas toks pats kaip ir prieš tai buvusio instrumento.

Metalinė mergaitė

Šis tuščiaviduris moteriškos figūros prietaisas turėjo aštrius ašmenis, kurie buvo išdėstyti taip, kad nepaliestų gyvybiškai svarbių žmogui organų. Taip norėta maksimaliai pratęsti jo kančias. Būta tokių atvejų, kai žmogus kankinosi net tris dienas.

Tardymo fotelis

Šis fotelis turėjo labai daug spyglių. Auka būdavo pasodinama ant šio fotelio ir jeigu vėliau bandydavo pajudėti, spygliai padarydavo tik dar gilesnes žaizdas.

Pasmeigimas

Šis žiaurus išradimas buvo neįtikėtinai populiarus. Sumaniai persmeigtas žmogus kankindavosi dar dvi dienas.

Pjūklas

Auka būdavo pakabinama aukštyn kojomis, kad kraujas tekėtų į galvą, o kūnas pjaunamas per pusę.

Ratas

Besukant visi kaulai būdavo sulaužomi, o auka būdavo palikta mirti nuo neišpasakyto skausmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *