Kategorijos
Merginos

Merginos, kurios pasiekė populiarumo viršūnę darydamos keistus dalykus su savo kūnu

Merginos laikomos dailiosios lyties atstovėmis, todėl nenuostabu, jog čia jos jaučiasi pranašesnėmis ir tiki, jog investavusios daugiau pinigų į savo kūną, gali greitai išpopuliarėti, bei lengvesniu keliu pasiekti savo tikslą – lengviau susirasti darbą, ištekėti už turtingo verslininko, tapti modeliu ir panašiai. Norime pasidalinti su Jumis merginomis, kurios darė keistus dalykus su savo kūnu, kad tik taptų kuo greičiau žinomomis.

Prahoje, Čekijos Respublikoje gyvenanti 18-metė Gabriela Jirackova kas mėnesį išleidžia virš tūkstančio eurų įvairiausioms procedūroms, vien tik dėl to, kad galėtų būti panaši į lėlę Barbę. Tiesa, už jos procedūras (pūstas lūpas, plaukų priauginimą, ilgalaikį makiažą ir pan.) moka tėvai.

Kaip prieš tai atrodė mergina:

Paauglė pradėjo didesnius pokyčius, kai jai suėjo 16. Tada jai buvo atlikta krūtinės didinimo operacija. Šis įgeidis tėvams atsiėjo virš 3600 eurų.

„Dabar jaučiuosi daug seksualesnė ir neabejotinai esu daug laimingesnė, kai turiu didesnes krūtis.“ – pokyčiais džiaugėsi Gabriela.

Mergina tikina, jog ateityje ji pasidarys dar daugiau operacijų ir darys viską, kad pasiektų norimą svajonių kūną. Artimiausiuose 18-metės planuose yra susidėti sėdmenų implantus, pasišalinti šonkaulius ir neįtikėtina, bet pasidaryti dar didesnes krūtis.

Ryžtis tokiems pokyčiams merginą įkvėpė ne tik kitos gyvos barbės, tačiau ir barbės lėlės – jų mergina turi daugiau, nei 300.

Barbė neslepia, jog toks jos gyvenimo būdas normalus atrodo tikrai ne visiems, tad ypač dažnai socialiniuose tinkluose tenka skaityti priekaištus iš kitų tėvų, mat mergina rodo blogą pavyzdį kitoms merginoms.

Tėvai, žinoma susirūpinę merginos sveikata, bet sako, jog tai yra jos pasirinkimas ir jie tai gerbia. Svarbiausia, kad Gabriela būtų laiminga ir įgyvendintų savo svajones.

Savo šalyje mergina jau garsi, tačiau jos svajonė būti žinoma visame pasaulyje.

Vienas modelis iš Dramblio Kaulo Kranto Respublikos turėjo svajonę aplenkti Kim Kardashian. Tai jai pavyko, tačiau mergina pasakoja, jog nepratelpa pro kai kurias duris.

Modelis iš Dramblio Kaulo Kranto Respublikos visada norėjo atrodyti kaip Kim Kardashian. Tačiau, net ir pavijus savo autoritetą gabaritais, Eudoxie Yao nusprendė nesustoti ir platėti toliau. Šiandien merginai kartais tenka susidurti net ir su tokia problema kaip nepratilpimas pro duris.

Eudoxie Yao sako, jog ji turi didžiausią užpakalį Afrikoje.

Šiuo metu moters apimtys siekia 152 cm!

Tiesa, mergina taip ir nepasakė, koks jos drabužių dydis. Tačiau pridūrė, jog drabužius perka iš elastingų audinių, kad jie išsitampytų iki reikiamo dydžio.

Savaime suprantama, kiekvienas, pamatęs šią merginą gyvai, yra labai susidomėjęs, nori sužinoti apie ją daugiau. Tad išpopuliarėti socialiniuose tinkluose E. Yao nebuvo sunku.

Mergina pasakoja, jog įprastai, didesnes formas turintys žmonės perka labai palaidus rūbus, jie bando paslėpti savo figūrą. O E. Yao priešingai – renkasi aptemptus rūbus, nori parodyti savo kūną ir net savotiškai sukrėsti žmones.

Viena moteris taip pat svajojo turėti gražų užpakaliuką, tačiau toks noras vos nepražudė merginos

Siekdami grožio, žmonės dažnai ryžtasi rizikingoms plastinėms operacijoms. Tačiau, ne visada viskas pasiseka taip sklandžiai, kaip norisi. Kartais tokie drąsūs proveržiai priverčia sumokėti savo sveikatos kaina.

Andressa Urak yra Brazilijos modelis. 2010 metais mergina laimėjo konkursą „Miss BoomBoom“. Tai padėjo jai tapti pastebėtai ir daugiau žinomai. Andresai pasitaikė proga sudalyvauti profesionalioje modelių agentūroje. Be to, ji garsėjo ir tuo, jog buvo Cristiano Ronaldo mergina.

Atrodo, mergina visai sėkmingai kilo karjeros laiptais, tačiau tik dabar ji išdavė tai, kokią kainą sumokėjo už visą šį populiarumą.

Andressa buvo pakankamai graži, tačiau Brazilijos modelių agentūrose mergina vis nerado vietos. Mat, dideli sėdmenys yra šios šalies sėkmės privalumas. Mergina taip pat norėjo būti žymiu modeliu, todėl nusprendė susileisti specialaus gelio į sėdmenis. Oficialiai, tokios procedūros Brazilijoje yra uždraustos, todėl ši operacija buvo atlikta slaptai.

Iš pradžių merginai nusišypsojo sėkmė – manipuliavimas kūnu padėjo pasiekti reikiamų rezultatų. Mergina buvo kviečiama į tv laidas, fotosesijas, reklamas ir kitus renginius. Praeiviai ją atpažindavo ir gatvėse, nes kurį laiką moteris tapo norimu reklamos veidu. Bet po kurio laiko viskas pasikeitė.

Mergina pradėjo jausti stiprų skausmą savo kojose ir kreipėsi į ligoninę. Ten buvo nustatyta, jog visa tai atsitiko dėl gelio jos sėdmenyse. Pasirodo, jog gelis, kuris buvo suleistas, nebuvo tinkamas. Jis pradėjo plisti po merginos kūną, palietė kojų raumenis ir kėlė žvėriškus skausmus.

Gydytojai išskyrė gelį iš moters kūno, tačiau žala ir toliau tęsėsi – odoje atsivėrė didžiulės skylės. Žaizdos tiesiog degino merginos kojas, o gydytojai jau net galvojo apie modelio kojų amputavimą.

Tačiau ilgainiui, viskas praėjo. Po dešimties metų, Andresa vėl pateko į ligoninę dėl implantų. Tik tada, kai jie buvo pašalinti, modelis atsigavo.

Dabar Andresa rūpinasi savo sveikata. Ji pripažįsta, jog idėja, kurią kažkada sugalvojo vardan populiarumo, nebuvo pati geriausia. Modelis net parašė knygą apie tai, kas nutiko. Mergina ragina visas moteris nesidaryti jokių operacijų, nežaloti savo kūno ir likti natūraliomis.

Pasitaiko atvejų, kai merginos bando save paversti kažkokiomis mistinėmis būtybėmis. Pavyzdžiui, ši 15-metė iš Kinijos tapo žinoma dėl savo itin keistos figūros

Daugelis tiek stebisi, tiek pavydi šiai merginai išvaizdos. Tiesa, mes nelabai suprantame, ką gražaus jie čia mato. Tad įdomu, ką apie tokią „gražią“ figūrą galvojate Jūs?

Merginai yra 15 metų.

Ji sveria apie 20 kg.

Dažnai nuotraukose matyti, jog mergina apsupta prabangos ir daug keliauja, iš ko galime manyti, jog mergina gyvena su pasiturinčiais tėvais.

Kinija garsėja keistus veido bruožus turinčiomis, „Anime“ personažus primenančiomis merginomis. Daugelis vartotojų mano, jog nuotraukos redaguojamos „Photoshop“ pagalba, kitaip jų tikrai neįmanoma paaiškinti.

Daugelis sako, jog ir pagal fizikinius dėsnius, ji negalėtų išlaikyti savo galvos tokiu kūnu, o nuo krūtinės jai jau turėjo sulūžti stuburas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *