Kategorijos
naujienos

6 dezodoranto funkcijos apie kurias nežinojote, bet jos palengvins Jūsų gyvenimą

Mes visi įpratę naudoti dezodorantus tam, kad nuslopintume nepageidaujamą kvapą. Bet ar kada pagalvojote, kad jis turi ir keletą kitų įdomių funkcijų kurios gali Jums praversti gyvenime?

1. Girgždančių durų sprendimas

Pavargote nuo to baisaus durų girgždesio? Tiesiog sutepkite vyrius dezodorantu ir girgždesys dings. Tiesa ši procedūra turėtų būti dažnai kartojama, nes bjaurus garsas vis tiek greitai sugrįš. Išeitis kol nusipirksite priemonę sutepti vyriams.

2. Sumažinkite niežulį nuo vabzdžių įkandimo

Niekas nemėgsta uodų ikandimo, o paskui dar tas niežulys… Įkandimo vietą patrinkite dezodorantu ir niežulys turėtų nuslopti.

3. Išvenkite nuospaudų nuo naujų batų

Mes ne visada turime laiko, kad pravaikščioti batus pro namus, tad geriau pasisaugoti… Prieš užsidedant batus, nuplaukite kojas šaltu vandeniu, gerai nusausinkite ir ištepkite dezodorantu problematiškas vietas (kulną, mažąjį pirštelį). Tai padės išvengti blogo kvapo ir sumažins trintį. 

4. Dezodorantas spintoje

Net ir paprastas dezodorantas gali veikti kaip oro gaiviklis. Tiesiog padėkite jį kur nors spintoje ir jis skleis gerą kvapą 

5. Kad oda būtų matinė

Pasak žinomos grimuotojos Gucci Westman, Jūs galite gauti matinę odą, tiesiog patepdami truputį dezodoranto po akimis ir T-zonoje. Tiesa pirma reiktų pasibandyti mažame plotelyje odos ir pažiūrėti kaip ji reaguoja.

6. Blogo kojų kvapo sumažinimas

Tai gal ir nėra pati maloniausia procedūra, bet pabandykite tai padaryti vakare, po dušo, užtepdami ploną sluoksnį dezodoranto ir poveikis tikrai turėtų jaustis ir kitą dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *