Kategorijos
naujienos

Vyras pademonstravo efektingą būdą kaip nutildyti kaimynus iš viršaus

Triukšmingi kaimynai yra didelė problema, ypač jeigu jie nesupranta elementarių prašymų būti tylesniems. Po sunkios darbo dienos norisi pailsėti ramioje aplinkoje, tačiau kai turi bjaurius kaimynus – tai neįmanoma. Ne visada norisi skambinti policijai ir paskui dar labiau ginčytis su tais kaimynais. Todėl turi būti išeitis, kaip juos pamokyti.

Žinoma, kartais kaimynus reikia suprasti, kai daromas remontas ar panašiai. Tačiau kai triukšmas yra keliamas nuolat, tenka kažko imtis.

Vienas vyras taip pat neapsikentė su kaimynų keliamu triukšmu, todėl nusprendė panaudoti metodą, kurį jam pasiūlė vienas geras draugas.

Imi 8  –  10 litrų talpos puodą, užpildai vandeniu taip, kad iki krašto liktų 1,5  –  2 cm. Puodą statai ant spintos, po juo kiši knygas, žurnalus, taip, kad puodo viršus sandariai remtųsi į lubas.

Šalia puodo padedi kokį nors garso šaltinį: užteks ir didelių ausinių (uždėk jas ant puodo, tarsi ant galvos). Pačios muzikos kaimynai negirdės, tačiau keistas aidas ir žemi bosai dundės tol, kol tu neišjungsi muzikos.

Didelis šio metodo privalumas yra tas, kad pati muzika tau niekaip netrukdys, nes ir patį tyliausią skambesį puodas tarsi “padaugins” ir viską perduos į viršų.

Prieš porą metų viršuje gyvenantis kaimynas ir jo garsiai trypčiojantys vaikai savo bute sklindančio triukšmo šaltinio ieškojo net 3 dienas! Kaimynas netgi lankėsi pas vyrą bute, atidžiai klausė, ar pas jį nėra keistų garsų, skambino savo žmonai, kuri vis patvirtindavo, kad ir toliau girdi nepaaiškinamą triukšmą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *