Kategorijos
naujienos

10 baisiausių darbų apie kuriuos sužinoję įvertinsite savo darbą

Ar jaučiatės nelabai patenkinti savo darbu? Tuomet turėtumėte susipažinti su šiomis 10 pačių baisiausių profesijų pasaulyje. Esame tikri, kad po jų daugelis pamils ​​savo dabartinį darbą.. 😀

Suaugusių filmavimo vietos valytojas

Pirmiausia įsivaizduokite, kas paprastai daroma tokiose vietose, o dabar – koks jausmas būtų viską išvalyti. 

Greitkelio lavonų surinkėjai

Dalykas, blogesnis už pornografinių teatrų valymą, gali būti lavonų surinkimas. Įsivaizduokite kaip turite nugremžti negyvus gyvūnus nuo asfalto..

Apvaisinimo specialistas

Šių žmonių užduotis yra gauti gyvūnų spermos, apvaisinti. Tai daroma tiek rankiniu būdu, tiek naudojant specialius prietaisus..

Biologiškai pavojingų medžiagų ir vaistų sterilizatorius

Medicinos pramonės atliekos, esančios organų ir audinių liekanose, švirkštuose, dantyse ir pan. neturi maloniausios išvaizdos ir kvapo. Tokios profesijos žmogus rizikuoja užsikrėsti bet kokiu pavojingu virusu, pavyzdžiui, vien prisiliečiant prie adatos.

Nuotekų tvarkymo tarnybos specialistas

Manau aišku, kaip praeina šios profesijos darbuotojų darbo dienos. Švelniai tariant, ne pačioje geriausioje aplinkoje..

Skerdimo specialistai

Šios profesijos atstovai viščiukus skerdžia kiekvieną dieną. Nupjauna jiems galvas, kol jie kabo aukštyn kojomis. Be to, kad kvapas ir vaizdas nėra malonus, yra didžiulė rizika iš paukščio pasiimti visą sąrašą visų rūšių opų.

Skrandžio dujų skaičiavimo specialistas

Nėra labiausiai paplitusi profesija, tačiau yra žmonių, kurie ja užsiima. Tiriamieji išleidžia dujas į mėgintuvėlius, o vertintojai turi jas ištirti.

Pažąsčių uostytojas

Dezodorantai išbandomi šiame darbe. Tiriamieji taiko produktą, o šios profesijos atstovai per dieną jį uosto, kad suprastų, kaip kvapas laikui bėgant keičiasi.

Kačių maisto kokybės inspektorius

Gal ši profesija neatrodo tokia baisi visų kitų fone, tačiau joje taip pat nėra nieko malonaus. Visą dieną kontrolierius priverstas kvapu užuosti gaminio šviežumą, rankomis ieškoti maisto kaulų gabalėlių ir juos pašalinti, perleisti maistą per pirštus ir ištepti jį ant paviršiaus, kad suprastų, ar jame yra daug kremzlių.

Skerdenų mėsos perdirbimo įmonėje specialistas

Pirmiausia, žarnų išskrodimas yra nemalonus. Be to, žmonės, pasirinkę šį sunkų darbą, rizikuoja susižeisti savo įrankiais, taip pat pasigauti daugybę ligų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *