Kategorijos
naujienos

Padavėja parodė skirtumą tarp suaugusiųjų ir jaunimo po aptarnavimo. Paaiškėjo, kad amžių galima nustatyti pagal tai, koks paliktas stalas

Darbas viešojo maitinimo vietose gali tapti gana sunkus ir varginantis, ypač jei susiduriate su ne pačiais švariausiais klientais. Padavėja Kaitlyn Brand įrašė „TikTok“ vaizdo įrašą, kuriame parodė skirtumą tarp dviejų skirtingų kartų klientų.

Padavėja aiškiai parodė, kuo skiriasi skirtingų kartų žmonės

19 metų Caitlin vienu metu aptarnavo du skirtingus stalus

Prie pirmojo sėdėjo suaugusieji, taip atrodė stalas jiems išėjus.

Prie šio stalo sėdėjo 5 vyresniosios kartos atstovai, gimę maždaug nuo 1940 iki 1964. Pasak Caitlin, palikdami paskleistas lėkštes ir stalo įrankius, šie žmonės vadovavosi mintimi „Padavėjams už tai mokama“.

Ir čia sėdėjo jaunimas

Tai yra stalas, kuriame sėdėjo 6 „Gen Z“ žmonės – žmonės, gimę 2000-ųjų pradžioje. Caitlin mano, kad šie jaunuoliai supranta, koks sunkus darbas yra maitinimo vietose, todėl vadovavosi mintimi „Mes žinome, kad čia dirbti sunku, todėl leisk mums šiek tiek padėti“.

Komentaruose vartotojai buvo taip pat suskirstę į dvi stovyklas

Kažkas pamanė, kad Caitlin veltui skundžiasi – juk jos darbas būtent ir yra surinkti lėkštes ir išvalyti stalą

NA, TAI TARSI TAVO DARBAS.

KLIENTAI NEPRIVALO APSIVALYTI PATYS. NEBŪK TINGINĖ. DIRBAU PADAVĖJA IR NIEKADA NESITIKĖJAU, KAD MANO SVEČIAI ATLIKS MANO DARBĄ.

PALAUKITE, AR PYKSTATE ANT ŽMONIŲ, KURIE NEDARO JŪSŲ DARBO?

Kiti pažymėjo, kad padavėja ir nesitikėjo, kad žmonės atliks jos darbą. Ji tiesiog norėjo šiek tiek pagarbos savo darbui.

JI NESISKUNDŽIA DARBU, O TIESIOG DEMONSTRUOJA FAKTĄ, KAD KAI KURIE REIKALAUJA PAGARBOS SAU, KAI NEGERBIA KITŲ.

TAI NE APIE KARTĄ, O APIE TAI, KAIP KAŽKAS BUVO AUKLĖJAMI.

Mergina teigė nenorėjusi nieko įžeisti – tai buvo tiesiog įdomus pastebėjimas.

Caitlyn paaiškino, kad ji nufilmavo šį vaizdo įrašą, nes manė, kad ironija, jog vyresnio amžiaus žmonės nuolat reikalauja pagarbos sau.

Nesakau, kad norėčiau, kad klientai nuolat susitvarkytų lėkštes. Norėjau pasakyti tik tiek, kad jaunimo pagalba buvo labai naudinga, ir aš ją vertinu.

Jums nereikia valyti savo stalo, bet jei norite uždirbti papildomų pagarbos taškų iš padavėjo, tiesiog nebūkite kiaulės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *