Kategorijos
naujienos

10 dalykų dėl kurių jūsų virtuvė atrodys kaip po dizainerių

Net ir mažą virtuvės kambarį galime paversti jaukia vieta iš kurios nesinorisi išeiti. Norint sukurti jaukią atmosferą, nebūtina pradėti visko nuo nulio. Kartais pakanka tiesiog kelių elementų, kurie pagyvina jau esamą interjerą. Šiandien norime jums parodyti pavyzdžius dėl kurių virtuvėje atsiras gerokai daugiau komforto.

Originalios virtuvės komplekto rankenos

Net paprasčiausią virtuvės komplektą galima atgaivinti pakeitus įprastas rankenas ryškiomis originaliomis detalėmis. Tai ne tik atgaivins nuobodžius baldus , bet ir padės pakeisti virtuvės stilių, jei staiga dabartinė jos išvaizda nusibos.

Rankšluosčiai gerai matomoje vietoje

Spalvoti virtuvės rankšluosčiai ant orkaitės durų arba ant kabliukų virš stalviršio pagyvins interjerą. Be to, gaminant maistą jie visada bus po ranka. Lininiai rankšluosčiai atrodo gražiau nei kiti, jie puikiai tinka šluostyti indus, nes nepalieka pūkų. Medvilniniai gaminiai labiau tinka rankoms.

Mažas kilimėlis

Mažas kilimas virtuvėje padarys gaminimo procesą malonesnį, nes pjaustyti salotas yra daug patogiau, nei stovėti ant plikų grindų, bet ant kažko minkšto ir šilto. Be to, jis apsaugos grindis nuo įbrėžimų ir kitų pažeidimų ir neleis jūsų mėgstamam puodeliui sulūžti, klastingai jam išslydus iš rankų.

Dekoratyvinės kėdžių pagalvės

Dekoratyvinės pagalvės ne tik suteikia komforto, bet ir apsaugo kėdes nuo trinties ir ankstyvo nusidėvėjimo.

Pjovimo lentos

Jei spintelėse nėra pakankamai vietos, kai kuriuos indus galima naudoti kaip dekoraciją. Pora medinių pjaustymo lentų, atsirėmusių į sieną, yra puikus fonas kitiems daiktams, pavyzdžiui, vaisių vazai, spalvingiems indams ar mažam augalui laikyti.

Paveikslai ant sienų

Ryškios nuotraukos ar plakatai ant sienos gali duoti nemažai jaukumo valgomajame. Net paprasčiausiai įrengta virtuvė įgaus rafinuotą išvaizdą, jei ją puošia patrauklus ir stilių atitinkantis paveikslas.

Kad nebūtų pažeista pusiausvyra virtuvės interjere, rekomenduojama pasirinkti meno kūrinius, kurie derėtų prie sienų, baldų ar buitinės technikos spalvos. Svarbus ir paveikslų dydis: dideli virtuvę vizualiai padarys mažesne, o per maži nepatrauks tinkamo dėmesio.

Tekstilė ant stalo

Staltiesė iš patalynės yra praktiškas virtuvės sprendimas, tačiau ji neatrodo tokia estetiška. Staltiesę galima papildyti šiuo metu aktualiais audinių bėgeliais ar serviravimo servetėlėmis. Tada ir valgyti daug maloniau.

Gyvi augalai

Virtuvėje puikiai tinka augalai, kurie gali atlaikyti ekstremalias temperatūras ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Sansevjera („lydekos uodega“) ir chlorofitas gerai valo orą, pastarasis taip pat pašalina nemalonius kvapus. Gebenė sugeria pelėsių sporas, o alavijo galima tepti ant nuplikytos rankos ir pridėti prie sulčių bei salotų, kad pagerėtų virškinimas.

Kulinarijos knygos ir žurnalai matomoje vietoje

Kulinarinių knygų dėka virtuvė taps šviesesnė ir įdomesnė. Jei knygos ir žurnalai yra paslėpti spintoje, tada yra didelė tikimybė, kad jie ten be reikalo kaups dulkes. Padėdami receptų lobių knygas į matomą vietą, dažniau ieškosite kulinarinių paslapčių.

Funkcionalūs ir patogūs vietos organizatoriai

Stilingi ir funkcionalūs organizatoriai yra ištikimi racionalios erdvės išnaudojimo pagalbininkai. Jie gali būti pritvirtinti ne tik prie tuščių sienų, bet ir prie spintelių bei šaldytuvų šoninių sienų, kad kuo geriau išnaudotumėte mažą virtuvę.

O kokios detalės padaro jūsų virtuves jaukiomis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *