Kategorijos
naujienos

10 žvaigždžių, kurių laukė šviesi ateitis, bet kažkas atsitiko ne pagal planą

Tūkstančiai žmonių svajoja būti žinomi. Tačiau tie, kurie pasiekia šią šlovę, greitai supranta, kad išlikti viršuje yra daug sunkiau nei ją pasiekti. Ne viena žvaigždė išmoko, kad 5 minutės šlovės negarantuoja laimės ir sėkmės ateityje. Šiame sąraše esantys žmonės kažką apie tai žino.

1. Neve Campbell

Neve išgarsėjo suvaidinusi ikoniniame siaubo filme „Šauksmas“. Tai buvo jos pirmasis ir, kaip paaiškėjo, paskutinis didelis vaidmuo, kurį ji pakartojo dar dviem dalimis, taip pat 2011 m.

2. Vanilla Ice

Vanilla Ice yra pirmasis reperis, pasiekęs muzikos topų viršūnes. Jo daina „Ice Ice Baby“ tapo visame pasaulyje žinomu hitu, o pats reperis džiaugėsi didžiuliu populiarumu. Nepaisant to, menininkas greitai pabodo savo stiliumi ir nusprendė pradėti savarankišką karjerą, kurią tęsia iki šiol.

3. PSY

2012 m. „Gangnam Style“ muzikinis vaizdo įrašas tapo daugiausia peržiūrų „YouTube“ istorijoje. Korėjos atlikėjas buvo viso pasaulio lūpose, tuo pasinaudojo leisdamasis į daugybę koncertinių turų. Nors nuo to laiko PSY išleido dar keletą kūrinių ir jie sulaukė vidutinio pasisekimo, jis net nepriartėjo prie to, kad pakartotų savo didžiausio hito sėkmę.

4. Robertas Englundas

Robertą Englundą neabejotinai galima vadinti vieno vaidmens aktoriumi. Bet tikrai ne bet kokį – jis ne kartą apsimetė ikonišku Fredžiu Krugeriu. Tai atnešė jam didelį populiarumą, bet tuo pačiu ir aktorius retai turėjo galimybę parodyti visus savo sugebėjimus.

5. Rickas Moranisas

Devintajame dešimtmetyje Rickas Moranisas buvo vienas populiariausių Amerikos komedijos aktorių. Jo vaidmenys filmuose „Ghosts Pogroms“ ir „Honey, I Shrunk The Kids“ Moranisą iškėlė į viršų. Tačiau kai 10-ojo dešimtmečio pradžioje po kovos su vėžiu mirė jo žmona, aktorius nusprendė mesti karjerą ir visiškai atsidėti vaikų auginimui.

6. Crazy Town

Grupė „Crazy Town“ buvo įkurta 1995 metais ir iš pradžių muzikinėje scenoje neišsiskyrė. Tai pasikeitė 1999 m., kai buvo išleistas singlas „Butterfly“. Daina užkariavo muzikos topus visame pasaulyje, tačiau tai buvo vienintelis reikšmingas momentas grupės karjeroje.

7. Haydenas Christensenas

Haydenas vaidino filmuose nuo ankstyvos vaikystės, tačiau jo karjeros proveržis įvyko su „Žvaigždžių karais“. Anakino Skywalkerio vaidmuo atnešė jam populiarumą, nors kritikų ir gerbėjų nuomonės išsiskyrė. Šiandien aktorius retai pasirodo ekrane ir daugiausia vaidina antraplanius vaidmenis.

8. Bomfunk MC

1998 m. dviejų didžėjų suburta grupė po dvejų metų išleido didžiausią (ir vienintelį) hitą „Freestyler“. Kiekvienas tuo metu augęs paauglys jį pažinojo. Nepaisant to, kad muzikantams nepavyko su didžiausia sėkme, jie vis tiek kuria.

9. Shelley Duvall

Shelley buvo labai perspektyvi aktorė dėl pagrindinio vaidmens filme „Trys moterys“. Vėlesni jos vaidmenys, įskaitant „Švytėjimą“ ir „Annie Hall“, taip pat sulaukė kritikų pripažinimo, tačiau 1990-aisiais aktorė pasirodė beveik tik antraplaniuose vaidmenyse, o 2002-aisiais ji visiškai baigė karjerą. 2016 m. ji pasirodė dr. Phil, kur ji prisipažino kenčianti nuo psichologinių problemų.

10. Rupertas Grintas

„Hario Poterio“ pagrindinius vaidmenis atliekantys aktoriai gavo didžiulį atlyginimą dar prieš tapdami paaugliais. Tuo metu, kai 2011 m. buvo išleista paskutinė dalis, Rupertas buvo labai populiarus aktorius. Tačiau serija vidutiniškų vaidmenų prastesniuose filmuose privertė kino industriją greitai prarasti susidomėjimą juo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *