Kategorijos
Įdomybės

Apkūni moteris svajojo susilaukti vaiko, todėl susiėmė ir numetė 200 kilogramų kad galėtų tai padaryti

Būdama 32-ejų ji jau nieko nebe galėjo padaryti pati. Jai buvo sunku pajudėti, gaminti maistą, tvarkytis, bei būti gera žmona savo vyrui. Tačiau, didelio pasiryžimo dėka, moteris šiandien numetė daugiau, nei 200 kg – 274 kilogramus sverianti mergina sulieknėjo iki 70.

Moteris sudalyvavo svorio metimo laidoje ir šis projektas ją pakeitė neatpažįstamai.

Jai buvo priskirtas mitybos planas. Buvo sunku atsisakyti krakmolingo, greito maisto, saldumynų, tačiau noras pasiekti buvo stipresnis ir Brittany Fulfer pakeitė savo valgymo įpročius.

Vyras Bilas rūpinosi žmona ir perėmė namų ruošos darbus. Jis taip pat buvo nutukęs, tačiau jo svoris nebuvo toks kritiškas.

Brittany taip nemylėjo savęs, jog namuose nebuvo nė vieno veidrodžio. Ji suprato, kad greitai nuo tokios žmonos pavargs ir jos vyras, bei ją paliks, todėl privalo kažką daryti su savo svoriu.

Brittany tapo viena geriausių projekto dalyvių. Jos ryžtas ir motyvacija viršijo visus lūkesčius. Per metus moteris numetė 121 kg. Ji jau nebesijautė nuolat alkana.

Žinoma, pasibaigus filmavimams laidoje, namuose ji vėl atsipalaidavo, ėmė sau leisti daugiau maisto atžvilgiu, todėl vėl pradėjo priaugti svorio.

Teko vėl atrasti jėgų dietoms ir sportui. Tada buvo užsibrėžtas tikslas pasiekti 72 kg svorį – būtent tokį svorį rekomendavo gydytojas.

Iš pradžių šie skaičiai atrodė nepasiekiami, net ne realūs, tačiau Brittany pavyko. Ir šiandien ji 70 kg!

Ji ir jos vyras vis dar kartu, jiedu turi puikius santykius. O svarbiausia, kad pagaliau išsipildė ir šeimos svajonė – susilaukti vaikų. Neseniai jie tapo tėvais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *