naujienos

12 dalykų, kurių moterys gėdijasi. Bet veltui – jie visi absoliučiai normalūs

Aktyvios mados žurnalų primetamų moteriško grožio standartų propagandos laikai, atrodytų, jau praėjo. Tačiau šiuo pagrindu atsiradę kompleksai tebėra gyvi. Moterys kartais gėdijasi dalykų, kurie yra neatsiejama gyvenimo dalis. Prie tokių suvaržymų prisideda ir sukaulėjusios nuostatos, kurias šiuolaikinė psichologija sudaužė į šipulius. Nors esame suaugę žmonės, mums vis dar gėda dėl bet ko. Laikas nustoti gėdintis.

Vaikščiojimas šlapiomis pažastimis per karščius

Prakaitavimas yra neatsiejama organizmo funkcionavimo dalis. Jis skatina šilumos išsiskyrimą, o tai padeda palaikyti optimalią kūno temperatūrą. Jei neprakaituotume, mūsų kūnai išvirtų iš vidaus.

Pavyzdžiui, čiaudėdami nesame drovūs. Tad kodėl po mankštos ar karštu oru mus vis dar vargina šlapios pažastys?

Vietoj nepatogių gražių batų dėvėti patogius

Merginos avi aukštakulnius batus, nes tokia avalynė pagerina figūrą, nors ir kenkia sveikatai. Tačiau kai reikia išeiti pasivaikščioti su patogiais batais, mums gėda, kad atrodome nepakankamai gražiai.

Tačiau plokščiapadžiai batai su tinkamomis formos pėdai, padedantys išlaikyti laikyseną nuo pat pėdų, jau seniai paplitę šiuolaikinėje visuomenėje ir netgi laikomi madingais.

Išeiti į parduotuvę ar lauką su chalatu ar pižama

©  PacificCoastNews.com / East News

Tai, kad į parduotuvę ar kavos eisime apsirengę chalatu, netapsime mažiau gražūs. Nebūtina kiekvieną išėjimą iš namų lydėti su makiažu ir pilnu paradu. Tu gali tiesiog būti savimi. Ir apskritai pižamos jau seniai tapo mados atributu, o šiuolaikinių kostiumų dizainas kuriamas pagal jo panašumą. Taigi, jei duonos eisime su tikra pižama, niekas nekreips dėmesio.

Antakių tatuiruotės

©  Instagram / Rytų naujienos

Mums reikia antakių emocijoms išreikšti . O mada jiems ateina ir praeina. Per 1920, ploni antakiai buvo hitu. 2010-aisiais buvo populiarūs labai tankūs antakiai, kol 2018-aisiais ant iškilaus blizgesio viršelio pasirodė garsioji Rihanna su siūlus primenančiais antakiais. Tačiau kad ir kaip keistųsi mados, nėra prasmės gėdytis dėl natūralios antakių išvaizdos. Nebereikia ryte piešti dirbtinių antakių.

Išeidami iš namų nenaudokite makiažo

©  PacificCoastNews.com / East News ©  Dylan Travis / ABACA / Abaca / East News

Renfrew centro fondo ekspertai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad beveik pusė moterų jaučiasi nesaugios, kai nedėvi makiažo. Tačiau jau keletą metų vis daugiau įžymybių atsisako makiažo net viešuose renginiuose ir demonstruoja natūralumo tendenciją. Jeigu įžymybės gali sau leisti vaikščioti be makiažo, tai mes – dar daugiau.

Nesiurbkite pilvo riebalų, kad išlygintumėte pilvą

©  ANGELA WEISS / AFP / Rytų naujienos

Moterims, kurios visą gyvenimą troško plokščio pilvuko, laikas atsipalaiduoti ir pamilti savo sveiką, tvirtą kūną. Ultra-press gali puikiai atrodyti su bikiniu, tačiau iš tikrųjų tai būtina moterų sveikatai, kad kūno riebalų procentas būtų ne mažesnis nei 20%.

Užsidėkite akinius ir galiausiai nustokite prisimerkti

©  Depositphotos.com

Vaikystės prisiminimai gana dažnai formuoja mūsų, suaugusiųjų, pasaulio suvokimą. Bet laikai keičiasi. O šiandien akinius nešioja net tie, kuriems jų nereikia. Nes šis aksesuaras tapo šiuolaikinės mados atributu.

  • Ne visos mūsų mėgstamos įžymybės turi regėjimo problemų, tačiau jas galima pastebėti nešiojančias šaunius akinius, kurie parodo savo išvaizdą. Tai kodėl tu negali? © Halina Tseng / Quora

Dėvėkite drabužius, kurie tinka ir neslepia

Dar 2013 metais vyravo natūralių formų tendencija. Jau tada prekės ženklas „Just My Size“ paskelbė plius dydžio moterų apklausos rezultatus. Apskritai paaiškėjo, kad tokios moterys jaučiasi daug patogiau nei ankstesniais metais: 61% apklaustųjų teigė, kad antsvorio bijosi mažiau nei prieš 5 metus, o 30% jų nenorėjo nieko savyje keisti.

Natūralios formos dabar populiarėja. Beveik visi žinomi prekių ženklai ne tik išleidžia didesnio dydžio kolekcijas, bet ir savo reklamose aktyviai reklamuoja bet kokio kūno grožį. Panašu, kad atėjo laikas atsikratyti gobtuvų ir atkreipti dėmesį į figūrai skirtus drabužius.

Nebalinkite dantų dėl mados

Nepaisant daugybės reklamų, kuriose giriami tobuli perlamutriniai dantys, svarbu atsiminti, kad kiekvieno žmogaus dantys yra skirtingi. Skirtingas emalio storis ir atspalviai suteikia kitokias spalvas nei balta, kuri yra visiškai natūrali.

  • Labai mėgstu žiūrėti 90-ųjų, 2000-ųjų pradžios filmus, tiksliau – merginas ir moteris juose. Nėra 5 sluoksnių makiažo, perteiktų kaip „natūralaus“, vėduoklės, kurios dabar vadinamos blakstienomis, nėra klijuojamos ant akių, plaukai šiek tiek purūs.. Ir net dantys dažniausiai yra paprasti, ne lyniuotės tiesumo ir unitazo baltumo.  © Overheard – čia apie tave kalba / VK

Palepinti save

„Sėkmingos sėkmės“ ir baimės neatsilikti nuo pasaulio tikrovėje dažnai priekaištaujame sau, kad norime leisti laiką vieni su savimi. O mamos dvigubai gėdijasi tokio impulso. Tačiau  psichologai teigia, kad toks laisvalaikis, priešingai, didina koncentraciją: galite spėti efektyviau atlikti darbus ir pagerinti santykius su artimaisiais.

Pirkti drabužius išpardavimo metu

©  NIKLAS HALLE’N / AFP / Rytų naujienos

Išpardavimai jau seniai buvo protingo apsipirkimo dalis. Daugelis moterų dažnai laukia nuolaidų sezono, kad galėtų įsigyti mėgstamų firminių prekių. Jos mėgsta apsipirkti išpardavimų metu.

  • Tai pats tinkamiausias metas apsipirkti, nes įsigyjate kokybiškų drabužių už mažesnę kainą. Tačiau tai taikoma tik tada, kai perkate iš mėgstamų prekių ženklų. © Shikha Jindal / Quora

Ar yra kažkas, ko vis dar gėdijatės, bet norėtumėte tai sustabdyti?

Rekomenduojami įrašai

Gyvenimo situacijos, kurias puikiai žino 9 iš 10 moterų. Vaikinai nesupras

Pikantiškas Turinys

Kaip po gero vakarėlio merginos keliauja namo

Pikantiškas Turinys

Moteris laimingai ištekėjo, tačiau po kurio laiko mirė. Po metų policijos pareigūnai peržiūrėjo rasto fotoaparato nuotraukas ir pamatė neįtikėtiną dalyką

Pikantiškas Turinys