Kategorijos
naujienos

17-metis vaikinas vedė 51-erių metų moterį. Kaip šiandien gyvena pora, kurios amžiaus skirtumas yra 34 metai?

Kai Džėjus Barhemas ir Linda pirmąkart susitiko, jam buvo 17, o jai 51. Tuo metu moteris buvo išsiskyrusi ir augino du vaikus, tačiau nenustojo ieškoti tikros meilės. Pora susipažino vairavimo pamokose 2000 m ir iškart rado bendrą kalbą. Po metų Džėjus ir Linda susituokė. Štai kaip jie gyvena šiandien:

Atsidavę vyras ir žmona

Nepaisant didelio amžiaus skirtumo, tarp istorijos herojų užsimezgė aistringas romanas, kai Linda mokė vaikiną vairuoti automobilį. Poros draugai ir giminaičiai buvo apstulbinti jų santykių. Šiandien jiems 36 ir 69 metai, tačiau įsimylėjėliai tvirtina, kad jų jausmai neužgeso.

Iki tol Džėjus jau turėjo merginų, tačiau jis kelias dienas po bučinio bandė atsipeikėti, kad pakviestų Lindą į tikrą pasimatymą. Moteris smarkiai pergyveno dėl jų santykių, juk jos draugas buvo to paties amžiaus, kaip jos sūnus Saimonas. Kai kurie iki šiol neadekvačiai reaguoja į jų sąjungą.

Linda taip pat augina 13 metų dukrą. Abu jos vaikai buvo šoke nuo jos naujojo draugo, bet susitaikė su situacija, kadangi norėjo, kad mama būtų laiminga.

Nauja Džėjaus meilė pasirodė esanti daugiau nei dešimčia metų vyresnė už jo tėvus. Pastarieji manė, kad jų ryšys – tik laikinas susižavėjimas. Bet po 8 mėnesių įsimylėjėliai susituokė, nekreipdami dėmesio, kad numatyta vestuvių data penktadienį, 13-tą dieną.

Laimingų santykių paslaptis

Santuokos pradžioje Linda dar galėjo pagimdyti mažylį, tačiau Džėjus nenorėjo tapti tėvu. Jis mano, kad yra iš tų vyrų, kuris visam laikui lieka vaiku. Vietoj to jis mielai žaidžia su 7 savo žmonos anūkais, kuriems nuo 4 savaičių iki 18 metų.

Džėjaus žodžiais, jis nebijo likti vienas, kai jo žmonos nebebus, kadangi nori gyventi ir mėgautis šia diena. Jis laimingas, kad jo suaugusioji pusė visada gali išgirsti ir suprasti jo jausmus.

Pora viską daro kartu. Vienintelis ginčų objektas yra savito charakterio katinas, kurį nelengva auklėti. Savaitgalius įsimylėjėliai dažniausiai leidžia savo fermoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *