Kategorijos
naujienos

Žmonės šį aktorių pamilo dėl vaidmens filme “Pagirios Las Vegase“, o taip atrodo jo 14 metų jaunesnė žmona

Pasaulinį pripažinimą graikiškų šaknų turintis amerikiečių aktorius Zach Galifianakis pelnė po Alano vaidmens filme “Pagirios Las Vegase“.

Zach šiame filme tapo linksmiausiu personažu ir jį pamilo milijonai žmonių visame pasaulyje. Tai nenuostabu, nes savo karjerą vyras pradėjo kaip komikas.

Prieš tai vyras turėjo pagrindinius vaidmenis kituose filmuose, tačiau jie nesusilaukė didelės sėkmės. Po filmo “Pagirios Las Vegase“ aktorius gavo vis didesnius vaidmenis garsiuose projektuose.

Po pirmosios trilogijos dalies Zach karjera šovė į viršų. Jis vaidino ir kitose dalyse, bei sėkmingai atliko komišką vaidmenį filme “Vingiuotas kelias namo“ kartu su Robert Downey Jr.

Aktorių galima pamatyti ir tokiuose garsiuose filmuose, kaip “Žmogus-paukštis“, “Gana juokinga istorija“, “Lumis Fargo“, “Sugyventi su Džounsais“ ir kituose.

Zach puikiai atlieka komiškus vaidmenis, kur jam tenka vaidinti lėtus, nerangius ir šiek tiek beprotiškus personažus.

Nors vyras gauna kvailų personažų vaidmenis, realiame gyvenime jis yra inteligentiškas ir protingas žmogus, kuris turi stiprią ir draugišką šeimą.

2012 metais aktorius vedė paprastą merginą, kuri valdo savo labdaros fondą.

Savo vestuves pora iškėlė nedideliame Vankuverio miestelyje, toli nuo pašalinių akių.

Quinn Lundberg yra 14 metų jaunesnė už Zach, tačiau tai nesutrukdė poros santykiams.

Quinn yra baigusi universitetą ir specializuojasi tarptautinių konfliktų srityje. Kurį laiką moteris buvo politikė. Ji lankydavosi neišsivysčiusiose trečiojo pasaulio šalyse ir bandydavo padėti vietos politikams.

Dabar Quinn jau atsisakiusi šios veiklos ir visą dėmesį skiria savo šeimai.

Moteris mėgsta šokti, mokytis naujų dalykų ir toliau dirba su savo labdaros projektu, bei padeda žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Šiuo metu moteriai 37-eri, o pagal tautybę ji yra kanadietė.

Praėjus metams po santuokos, pora susilaukė sūnaus. 2016 metais šeimoje gimė antrasis sūnus, kuriam buvo duotas Rufus Emmanuel Lundberg vardas.

Zach nemėgsta dalintis savo asmeninio gyvenimo detalėmis, todėl žiniasklaidoje galima rasti tik labai mažai informacijos.

Pora neturi Instagram paskyros, o šiuo metu gyvena Šiaurės Karolinoje.

51-erių vyras baigęs aktoriaus karjerą norėtų pradėti rašyti knygas.

Paskutinis žinomas filmas, kuriame vaidino Zach, buvo “Sugyventi su Džounsais“. Vėliau sekė keli vaidmenys mažuose filmuose, kurie netapo žinomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *