Kategorijos
naujienos

2021 m. Spalio mėn. Horoskopas iš Tamaros Globos visiems zodiako ženklams

Garsioji astrologė Tamara Globa sukūrė išsamų visų zodiako ženklų horoskopą 2021 m. Spalio mėn. Ekspertas pasakojo, ko tikėtis rudens viduryje tokiose gyvenimo srityse kaip meilė, sveikata, finansai ir darbas.

Bendros rekomendacijos

Pasak Tamaros Globos, apskritai ruduo bus tinkamas laikas savirealizacijai versle, profesinėje veikloje ir finansų srityje. Antroje spalio pusėje išryškės rūpesčiai dėl artimųjų, namų ūkio ir būsto problemų. Mėnuo bus ypač palankus Skorpionams, Liūtams ir Ožiaragiams. Metų globėjas Jautis įvertins atsidavimą ir kruopštumą, padėdamas ypač aktyviems ir darbščiams žmonėms.

Palankiausios mėnesio dienos bus:

 • 2021 07 10;
 • 2021 10 10;
 • 2021 10 12;
 • 2021 10 17;
 • 2021-10-23;
 • 2021-10-27.

Nepalankios dienos, ypač sveikatos požiūriu, bus:

 • 2021 01 01;
 • 2021 02 10;
 • 2021-10-03;
 • 2021 06 06;
 • 2021-10-20;
 • 2021-10-29;
 • 2021-10-30.

Meilės horoskopas

Spalio mėn. Yra labai didelė rizika kištis į blogo elgesio ir pavydžių žmonių privatumą. Verta apsaugoti savo santykius nuo išorinių veiksnių įtakos, pavyzdžiui, nuo gandų, spekuliacijų, provokacijų. Šį mėnesį laimingi meilėje Dvyniai: vieniši ženklo atstovai susitiks su savo sielos draugu, o susituokusios poros ras harmoniją ir harmoniją. Šauliai, Avinai ir Vėžiai bus ne mažiau sėkmingi romantinėje ir buitinėje srityje. Tai atneš jiems ramybę ir emocinę pusiausvyrą.

Finansinis horoskopas

Spalis spalio mėnesį bus klestintis pinigų srityje visiems Zodiako ženklams, tačiau Vėžiui, Skorpionui, Šauliui ir Jaučiui pasisekė labiau nei kitiems. Be to, sėkmė bus Svarstyklių ženklo pusėje. Jiems atsivers geros karjeros ir pajamų galimybės. Žuvų finansai nepasiteisins geriausiu būdu – jie kurį laiką turės įjungti ekonominį režimą.

Sveikata

Apskritai rudens vidurys nežada jokių rimtų sveikatos problemų. Kaip visada, šiuo metu gali sutrikdyti sezoniniai peršalimai ir paūmėti lėtiniai negalavimai. Siekiant sustiprinti imuninę sistemą, taip pat užkirsti kelią infekcijoms ir virusams, rekomenduojama vengti perpildytų vietų ir daugiau laiko praleisti lauke. Moterims, gimusioms po Avino, Šaulio ir Liūto ženklais, kyla ypatinga sveikatos problemų rizika.

Individualus horoskopas pagal zodiako ženklus

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Nepaisant sunkumų, susijusių su būsto problemų sprendimu, taip pat nesusipratimų su kitais, Avino laukia garantuota sėkmė klausimais, susijusiais su nekilnojamuoju turtu. Norėdami pasiekti teigiamą rezultatą, jie turės labai pasistengti ir išleisti daug nervų, tačiau jiems pasiseks, nes žvaigždės bus jų pusėje.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Šio ženklo atstovams spalio mėnesį pirmiausia bus artimieji ir draugai. Visos pastangos Jautis nukreipia į jų gerovę ir komforto kūrimą. Šeima taps prioritetu, užgoš visus kitus rūpesčius.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Spalio mėnesį astrologė rekomenduoja ženklo atstovams ypač rūpintis savo sveikata. Taip pat nepakenks daugiau laiko skirti šeimai, kur dėl per didelės Dvynių aistros darbui kyla didelė konfliktų rizika. Profesinėje veikloje jiems sekasi daugiau nei gerai, sėkmė lydi juos darbe ir perspektyviuose projektuose.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiai spalio mėnesį galės įgyvendinti savo planus. Tam jie turės pakankamai jėgų ir energijos. Pasirinkę teisingą požiūrį, ženklo atstovai galės gauti pajamų net iš hobio, kuris vėliau taps papildomu pajamų šaltiniu.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Spalio mėnesį ženklo atstovai turėtų daugiau laiko praleisti su savo šeima. Siekdami sėkmės darbo srityje, liūtai gali stačia galva verstis verslu, ilgą laiką nebūti namuose dėl komandiruočių, o tai neigiamai paveiks santykius su artimaisiais.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės 2021 m. Spalio mėn. Turės unikalią galimybę radikaliai pakeisti savo gyvenimą. Tikėtina, kad jie pakeis ne tik miestą, kuriame gyvena, bet ir šalį. Tokiu atveju ženklo atstovai neturi praleisti progos. Tai puiki proga jiems pagerinti savo gyvenimo sąlygas ir net pagalvoti apie šeimos papildymą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės visą mėnesį daugiausia dėmesio skirs finansinei gerovei. Kartu su kapitalo didinimu jie kartu turėtų apsvarstyti perspektyvias investavimo galimybes. Jei atsiranda laisvų lėšų, geriau jas investuoti ateityje. Svarstyklių asmeniniam gyvenimui gresia išorės kišimasis. Pavojus kyla iš pavydžių žmonių ir blogo noro žmonių.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Spalis yra tinkamas metas Skorpionams galvoti apie ramų šeimos prieglobstį ir net vaikus. Norint išlaikyti finansinę valtį, verta išmokti taupyti ir protingiau elgtis su išlaidomis. Darbe galimi įtempti momentai, susiję su varžybomis. Tačiau Skorpionai mėgsta varžytis ir varžytis, nes yra šio žaidimo meistrai.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Šauliui tai palankus metas savirealizacijai. Didelė tikimybė, kad išsipildys ilgametė idėja. Bet kokiu atveju ženklo atstovai pajus patikimą šeimos užnugarį ir artimųjų palaikymą. Tai suteiks jėgų naujiems pasiekimams.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Rudens viduryje laikas imtis įžeidžiančių veiksmų Ožiaragiams. Sėdėti gynyboje yra nepalanki pozicija. Tik ryžtingiems ir kryptingiems ženklo atstovams sėkmė palaikys ir padės pasiekti norimų rezultatų, nepaisant galimų kliūčių.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniai turi dirbti, kad juos pastebėtų viršininkai. Daugelio šio ženklo atstovų karjeros augimas ir atlyginimų didinimas priklauso nuo jo pritarimo. Štai kodėl jie turėtų sutelkti dėmesį į darbą ir išmokti tinkamai pristatyti vadovybei savo pasiekimus.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Šį rudenį žuvis šeimoje visiškai ištirps. Geri ir stiprūs santykiai su artimaisiais taps patikima parama ir parama sunkiais laikais. Namų ūkiai yra šio ženklo atstovų įkvėpimo ir gyvybingumo šaltinis. Spalį gali kilti finansinių problemų, todėl dabar svarbu išmokti racionaliai paskirstyti lėšas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *