Kategorijos
naujienos

Geriau neprasidėti: patys netinkamiausi partneriai zodiako ženklams

Labai dažnai dviejų žmonių santykiai dėl kokių nors priežasčių visai nesiseka. Atrodo, kad kivirčui nėra priežasčių, tačiau partneriai nuolat konfliktuoja ir negali pasiekti galutinio sutarimo, kad ir kaip stengtųsi. Net neturėtumėte galvoti apie tai, kas jums negerai ar ką reikia pakeisti savo požiūriu į savo sielos draugą. Tiesiog yra toks dalykas kaip zodiako nesuderinamumas, pažymėjo astrologė Susan Miller.

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinui nėra nieko blogiau, kaip atsisveikinti su savo laisve ir būti kažkokiuose rėmuose. Tai gresia šiam Zodiako ženklui, susijusiam su santykiais su Vėžiu, kuris nuolat jus spaudžia dėl savo pernelyg didelio nuotaikos ir jautrumo. Tuo pačiu metu Vėžiai gali užkariauti jus savo giesmėmis apie tai, koks esate laisvę mylintis ir stiprus. Neklausykite ir nepasiduokite, nes galų gale jūs vis tiek įgysite šiuose santykiuose šalto ir beširdžio žmogaus šlovę.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Stiprus ir ištvermingas Jautis gali labai greitai suartėti ir užmegzti santykius su ištikimu Liūtu. Tačiau astrologas atkreipia dėmesį į tai, kad abiem šios sąjungos partneriams reikia šlovės, dėmesio, nuolatinio pritarimo ir susižavėjimo. Tai du lyderiai, kurie nežino, kaip pasiduoti ir pasiduoti, todėl niekada nelauksite taikos tokioje sąjungoje.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)

Visiška priešingybė yra Dvyniai ir Žuvys. Jei pirmieji daugiausia „dirba“ logiką ir nerūpestingumą, tai Žuvims reikia emocijų, supratimo, rūpesčio, ne tik fizinės, bet ir dvasinės meilės. Vargu ar Dvyniai sugebės visa tai atiduoti, todėl, jausdamas kaltę ir negalėdamas pradžiuginti partnerio, Dvyniai tiesiog tyliai ir amžinai pasitrauks. Tokių santykių geriausia vengti iš pradžių.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Įpratę viską galvoti iš anksto, atsakingi Vėžiai visiškai netinka linksmoms ir nerūpestingoms Svarstyklėms. Žinoma, šio ženklo atstovas gali iškart įsimylėti išskirtines ir įdomias oro Svarstykles, tačiau laikui bėgant pastarųjų nesugebėjimas galvoti apie finansinę atsakomybę ir ateitį pavargs nuo Vėžių, ir jie taps iniciatoriais. paskutinės pertraukos.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtų ir Skorpionų tandemas gali tapti pakankamai sprogstama sąjunga. Tokie santykiai gali prasidėti gražiai, tačiau jie nieko gero neduos. Karšta nuotaika virs aistra, ir atvirkščiai – kol vienas iš partnerių neatlaikys nuolatinio streso ir išeis anglų kalba, suprasdamas, kad jam kenkia tik nuolatinis emocinis ir fizinis stresas.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Astrologas pataria Mergelei apeiti dešimtąjį Šaulio kelią. Esate nepriklausomas ir analitinis, kartais pesimistiškas ir santūrus. Šaulys, priešingai, yra optimistas ir labai bendraujantis žmogus. Būtent šis poliarinis skirtumas dažnai sukelia nesutarimus tarp dviejų ženklų. Mergelės niekada nesupras Šaulio siekių. Be to, praktinė Mergelė galiausiai apkaltins tokį partnerį dėl nenuoseklumo, netvarkos, neatsakingumo ir nesavalaikio.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Aljansas su Ožiaragiu kategoriškai draudžiamas Svarstyklėms. Faktas yra tas, kad pagrindinis oro ženklo bruožas yra jo neatsargumas, o beveik visi Ožiaragiai yra praktiški ir šalti, o dažnai net visiškai be emocijų. Toks rimtumas svetimas ir nesuprantamas Svarstyklėms, kurios siekia pusiausvyros tarp intelektualinio santykių komponento ir intymumo. Be to, karjeristai-Ožiaragiai netinka Svarstyklių tekstui. Jie visai nemoka atsipalaiduoti, todėl pastarąjį gerokai apkrauna.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionas gali lengvai įsimylėti Vandenį, savo sąmoju ir noru viską aiškiai suplanuoti. Stabilumas jums tikrai svarbus, tačiau šie santykiai gali baigtis dėl riboto Vandenio emocionalumo. Abu ženklai yra stiprūs ir turi savo požiūrį ir principus. Kito kivirčo metu vienas iš partnerių gali nesusilaikyti ir, įsigilinęs į praeities gelmes, smogti labai stipriai, ir tai bus paskutinis lašas.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Drąsus, sąžiningas ir konkretus Šaulys gali įsimylėti jautrias ir protiškai artimas Žuvis. Tačiau pastarajam gali atrodyti, kad dažnai iš jų tyčiojatės ir esate grubus. Šaulys nuolat užsiima sudėtingų situacijų ir probleminių klausimų sprendimu. Jų visai nereikia ir net erzins pasakojimai apie Žuvų jausmus ir romantiškas nuotaikas.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Labiausiai beviltiški santykiai yra Ožiaragis ir Avinas. Jų meilėje nėra jokio stabilumo ir patikimumo. Abu yra ambicingi ir valingi. Jie gali užmegzti puikias partnerystes darbe, bet ne gyvenime. Tačiau čia taip pat svarbu pasakyti apie tokį svarbų skirtumą: Ožiaragiai yra komandos žaidėjai ir realistai, o Avinai – idealistai ir visada siekia nepriklausomybės bei savo verslo.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandenio ir Jaučio sąjungos laukia tikra nesėkmė. Pastarieji geba jus sužavėti savo patikimumu ir jausmingumu. Tačiau jie jums yra per daug konservatyvūs. Be to, jums visiškai nereikia savininko Jautis. Galų gale jums svarbiausia išsaugoti savo asmeninę erdvę ir laisvę. Todėl neaukokite viso to dėl vaiduokliškos ateities su Jautis – jūs neturite ir negalite turėti bendros ateities.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys yra labai lanksčios prigimties. Jūs elgiatės pagal aplinkybes. Astrologas pataria vengti santykių su Svarstyklėmis, nes jos yra jūsų tiesioginė priešingybė. Svarstyklės visur ir visada siekia teisingumo, ir net pačios netikėčiausios bei reikšmingiausios aplinkybės jų neįtikins. Kad išvengtumėte šio širdies ir galvos konflikto, palikite savo santykius su Svarstyklėmis grynai dalykiniu ir draugišku lygiu.

Turėdami omenyje visą šią informaciją, atminkite, kad kiekvienas atvejis yra individualus, o asmeninių santykių plėtra daugiausia priklauso nuo mūsų pačių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *