Kategorijos
naujienos

25 metų mergina per TV laidos programą numetė 117 kilogramų – po 5 metų jos visiškai neįmanoma atpažinti

Amber Rachdi tapo žinoma visame pasaulyje, kai dalyvavo trečiajame JAV televizijos programos „Mano 600 svarų gyvenimas“ sezone.

Tada ji svėrė 300 kilogramų ir dėl savo svorio buvo ant mirties ribos.

Dabar, po penkerių metų, Amber numetė daugiau nei 100 kilogramų. Ir ji yra visiškai neatpažįstama!

gintaro rachdi

Gali būti sunku išlaikyti sveiką mitybą. Jei turite šeimą, partnerį ar daug pomėgių, gaminti sveiką maistą gali užtrukti daug laiko – kartais ir brangiai atsieiti.

Tai, ko tikrai reikia saugotis, yra greitas maistas. Žinoma, kartais gali būti gerai pasilepinti, tačiau ilgainiui tai kenkia jūsų sveikatai, jei valgote per daug greito maisto. Štai kodėl mums visada sakoma, kad turime sportuoti ir judėti – tai naudinga kūnui ir sielai!

Amber Rachdi – svorio metimas

Yra daug įkvepiančių žmonių, kurie pataria, kaip sveikai gyventi ir jaustis gerai mankštinantis, laikantis dietos ir sveiko gyvenimo būdo. Bet nors manau, kad šie dažnai fiziškai tinkami žmonės gali būti įkvepiantys, aš taip pat manau, kad pasakojimai apie tokius žmones kaip Amber Rachdi yra tokie patys.

Prieš penkerius metus Amber Rachdi svėrė 300 kilogramų. Jos sveikatai ir gyvybei iškilo pavojus. Tačiau ji atlaikė sunkų darbą tiek psichiškai, tiek fiziškai. Seriale „Mano 600 svarų gyvenimas“ ji tęsė normalaus gyvenimo paieškas.

Ir šiandien ji padarė neįtikėtiną įspūdį!

gintaro rachdi

Amber Rachdi gimė 1990 m. Birželio 22 d. Portlande, Oregone, JAV.

Dar būdama jauna moteris Amber kovojo su savo sveikata. Penkerių metų ji svėrė daugiau nei 72 kilogramus.

Svorio problemos tęsėsi, kol mergaitė augo. Paauglystėje ji sirgo nenustatytu nerimo sutrikimu, kurį sukėlė valgymo sutrikimas. Ji valgė maistą, norėdama susidoroti su nerimu, ir kiekvieną dieną kaip savotišką paguodą prikimšdavo keletą didelių patiekalų ir daug saldumynų. Būnant 16 metų jai reikėjo vežimėlio, kad galėtų keliauti.

Daugeliui 20 metų gyvenimas atrodo taip: vakarėlis, susitikimas su draugais ir stojimas į universitetą. Kai Amber buvo 23 metai, kasdienybė buvo visiškai kitokia. Dėl savo svorio net nebuvo įmanoma susitvarkyti su smulkmenomis, pavyzdžiui, išsimaudyti vonioje ar pačiai vaikščioti laiptais.

Tėvai gamino maistą, o mama Patty sakė, kad maistas ją „ramina“.

„Turiu daug nerimo ir valgydama jaučiuosi gerai“, – prisipažino Amber.

Amber užaugo Troutdale, Oregone, kur gyveno su tėvais ir draugu Rowdy. Kartais ji lydėdavo savo vaikiną, kai jis eidavo į maisto prekių parduotuvę, nors jai prireikė mobilaus vežimėlio.

gintaro rachdi

Pora net negalėjo būti artima vienas kitam, o tai pradėjo juos nuvilti. Bet ką tu darysi, kai ką nors myli?

Kalinys savo namuose

Amber Rachdi sakė, kad nuo tada, kai pradėjo susitikinėti su Rowdy, ji priaugo daugiau nei 90 kilogramų.

„Aš galėjau laikytis dietos namuose, bet vis tiek norėjau valgyti, jei tai buvo priešais mane“, – sako ji.

„Tiek daug kartų stengiausi pakeisti savo mitybos būdą. Bet aš negalėjau. Aš jaučiausi beviltiška ir nekenčiau būti tarp žmonių “.

Dėl savo svorio ji buvo įstrigusi savo namuose, negalėdama vienu metu stovėti ilgiau nei 30 minučių. Amber save apibūdino kaip „bjaurią pabaisą“, tačiau sulaukus 23 metų viskas pasikeis..

Tada ji svėrė 300 kilogramų ir jai buvo pasakyta, kad ji neišgyvens vyresnė nei 30 metų, jei nieko nedarys. Jos gyvybei iškilo pavojus, todėl mergina nusprendė, kad atėjo laikas pokyčiams.

gintaro rachdi

Amber buvo televizijos laidos „Mano 600 svarų gyvenimas“ dalis, kurioje žiūrovai galėjo sekti kiekvieną jos žingsnį link normalesnio svorio, taigi ir normalesnio gyvenimo.

Amber Rachdi – Mano 600 svarų gyvenimas

Televizijos laida buvo nufilmuota Hiustone, Teksase. Ten Amber susitiko su savo naujuoju gydytoju, kuris pasakė, kad jai reikia ten keliauti lėktuvu.

„Daily Mail“ pranešė, kad jos svoris oro uoste sulaužė jos pačios vežimėlį. Dėl to jos tėvas Abe buvo priverstas vežti ją per oro uostą bagažo vežimėlyje.

Gintarė taip pat turėjo užsisakyti dvi vietas skrydyje, kad gautų vietą. Bet jai vis tiek buvo sunku sėdėti ten, nes vos galėjo įsisprausti išilgai linijos.

Jauna mergina metė mokyklą ir keletą metų buvo bedarbė. Dabar ji susitiko su chirurgu daktaru Nowzaradanu, dar vadinamu „Dr. Now“ Amerikos Teksase. Planas buvo, kad Amber bus atliktas skrandžio aplinkkelis, kad sumažėtų jos padidėjęs skrandis, tačiau ji negalėjo to padaryti iš karto.

gintaro rachdi

Gydytojas sakė, kad pirmiausia ji turi numesti bent 9 kilogramus, kad jis svarstytų apie operaciją.

„Tai nėra gera situacija“, – sakė jis.

Sveikas maistas ir mankšta

Mergina neturėjo kito pasirinkimo. Ji turėjo pradėti numesti svorio pati, kad galėtų atlikti operaciją, ir ji iškart pradėjo. Ji suprato situacijos rimtumą.

Šeima persikėlė su ja į Hiustoną, Teksasą, norėdama parodyti savo paramą ir būti arčiau gydytojo. Amber savo kelionę pradėjo valgydama sveiką maistą su vištiena ir daržovėmis, nors jos vaikinas Rowdy ir toliau valgė nesveiką maistą prie stalo.

Tuo pat metu Amber vėl pradėjo treniruotis lėtais ir švelniais pratimais.

„Vėl pradėti vaikščioti buvo sunku“, – paaiškino ji. – Skaudu ir sunku.

gintaro rachdi

Per tris mėnesius Amber numetė beveik 8 kilogramus, tačiau to pakako „Dr Now“ operacijai atlikti.

Laimei, Amber pilvo procedūra buvo sėkminga.

gintaro rachdi

Tačiau, po netrukus ji pajuto skausmą krūtinėje ir manė, kad ją ištiko širdies priepuolis. Bet tai pasirodė, jog buvo tik nerimas.

Todėl ji netrukus pradėjo lankytis pas terapeutą, norėdama kalbėtis apie savo nerimą ir gauti pagalbą jį suvaldyti. Ji nebegalėjo guostis – ji turėjo ieškoti kitų būdų būti laiminga.

Amber Rachdi atsisakė pasiduoti. Ji buvo pasiryžusi suteikti sau geresnį gyvenimą. Ji pradėjo svajoti tapti mama ir sukurti savo šeimą.

Televizijos laida „Mano 600 svarų gyvenimas“ buvo transliuojama aštuonis sezonus, o pirmosios serijos premjera įvyko 2012 m. Svarbu konstatuoti, kad programos dalyviai turi griežtą medicininę priežiūrą, tai nėra tai, ką turėtumėte išbandyti be eksperto pagalbos.

Savo „Facebook“ puslapyje Amber Rachdi tai, anot „ In Touch Weekly“ , apibūdino kaip „baisią patirtį“.

„Jie daro tam tikrą spaudimą ir kartais jiems trūksta užuojautos“, – rašė ji. „Nebuvo gerai, pagarbiai ar abipusiai naudinga dirbti su prodiuseriu. Laimė, aš sutikau nuostabių žmonių, tačiau tai tikrai nebuvo patirtis, kurią norėčiau patirti dar kartą“.

Jau praėjo penkeri metai nuo tada, kai Amber Rachdi dalyvavo „Mano 600 svarų gyvenimo“ projekte. Ir taip, nuo to laiko ji padarė neįtikėtiną transformaciją.

Po devynių mėnesių ji numetė 65 kilogramus ir pirmą kartą per amžius galėjo apsipirkti.

Po metų ji numetė 121 iš 300 svarų. Galų gale ji įgavo nepriklausomybę, kurios troško, ir pagaliau sugebėjo sėsti už vairo ir vairuoti automobilį.

Vėliau buvo atlikta dar viena operacija, skirta pašalinti jos odos perteklių. Ji galėjo pradėti svajoti baigti mokyklą, dirbti ir tuoktis.

Taigi, kas tada atsitiko Amber Rachdi? Kaip ji atrodo po penkerių metų? Na, kai kurios jos svajonės išsipildė – ir ji atrodo nuostabiai!

Neįtikėtina transformacija

Amber įkvėpė milijonus žmonių, sekusių jos kelionę. Dabar ji turi daug sekėjų „Instagram“, kur ji dažnai suteikia savo pasekėjams šiek tiek įžvalgos apie savo kasdienį gyvenimą.

2016 metais ji socialiniame tinkle „Twitter“ atskleidė, kad išsiskyrė su buvusiu draugu Rowdy. Tačiau ji sako, kad jie vis dar yra geri draugai.

Mergina buvo vieniša, bet neilgai. Tais pačiais metais ji paskelbė, kad tuokiasi!

Image

Amber vis dar dirba su savo personažu, tačiau vienu metu ji pasakė tai, ką mes tikrai norime pabrėžti.

Tikras pavyzdys

Turėti tokį antsvorį, koks buvo Amber 2015 m., Nėra sveika. Tačiau tuo pat metu svarbu prisiminti – būdamas didesnis, tu nesi mažesnis žmogus arba nesuteiki kitam teisės tave vertinti.

Tai ir pati Amber bando įrodyti. Visiškai gerai, kad neturite plono, plono kūno, kaip supermodelis!

„Instagram“ ji savo kelionę apibūdina taip: „Buvau TIKRAI stora. Dabar esu pakankamai stora. Gyvenimas nėra blogas“.

Amber Rachdi nuo vaikystės kenčia nuo nutukimo ir blogų įpročių problemų. Dabar jai sukanka 30 metų ir ji nutildė visus, kurie ja abejojo. Ji yra gyvas įrodymas, kad jūs galite pakeisti savo ateitį, jei tik toliau kovosite ir niekada nepasiduosite.

Amber yra tikras įkvėpimo šaltinis. Pasidalinkime jos istorija su draugais ir šeima „Facebook“, kad pagerbtume šią nuostabią moterį – ir, tikėkimės, kartu galime įkvėpti kitus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *