Kategorijos
Istorijos

Gydytojai manė, kad dėmė ant mergaitės veido buvo gimdymo metu atsiradusi mėlynė – po dviejų savaičių jie suprato savo baisią klaidą

Rebecca Callaghan nėštumas buvo sunkus ir dėl perteklinio skysčio aplink vaisius gydytojai nusprendė pradėti ankstyvą gimdymą.

Tuo metu jie nė nenutuokė, kad su mergina viskas kitaip, nei atrodo. Ne, tik praėjus pusvalandžiui po gimdymo buvo pastebėta, kad jos veide yra didelė mėlynė, kuri tęsiasi vienoje kūno pusėje.

Iš pradžių buvo manoma, kad Mathilda, kaip mergaitė buvo vadinama, gimdymo metu gavo šią mėlynę. Tačiau netrukus jie suprato savo didelę klaidą.

Didelė Mathildos kūno žymė buvo apgamas.

Praėjus dviem savaitėms po gimdymo, Matildai buvo diagnozuotas Sturge’o Weberio sindromas – labai reta neurologinė odos liga, kuri taip pat sukelia paralyžių, mokymosi sutrikimus ir traukulius.

Matilda greitai taip susirgo, kad buvo nuvežta į Adler Hey vaikų ligoninę Liverpulyje, Anglijoje. Ir vos per kelias dienas neįtikėtina tėvų laimė virto košmaru.

Maža kovotoja

Dabar jie nė nenutuokė, ar dar pamatys savo mažą mergaitę.

– Mes negalėjome su ja keliauti, nes ji sirgo. Kai stovėjome ir stebėjome, kaip ją paima iš mūsų, nežinojome, ar dar ją pamatysime. Mes buvome labai laimingi dėl mūsų kūdikio atėjimo, dabar nežinojome, ar net pamatysime ją dar gyvą, – „Daily Mail“ pasakojo jos tėvas.

Be viso kito, jie sužinojo, kad Matildos širdyje yra dvi skylės.

Tačiau ji buvo tikra maža kovotoja ir, nors ir buvo didelė tikimybė, kad ji neišgyvens, ji sugebėjo pati tai išspręsti per operaciją.

Sunku ištverti žvilgsnius

Matildai taip pat pradėjo gydymą lazeriu, kad pašalintų neįprastą apgamą. Tačiau gali praeiti iki 16 metų, kol visiškai išnyks.

– Žmonės mano, kad esame blogi tėvai – jie mano, kad mes kažkaip privertėme Matildą atrodyti taip, kaip ji dabar atrodo..

Nepaisant reguliarių skausmingų lazerio procedūrų, Matilda yra tikrai laiminga maža mergaitė. Ji ištvėrė daug žvilgsnių.

– Jie mato tik tai, kas prieš juos, ir daro žalingas išvadas. Norėčiau, kad jie galėtų pažvelgti pro apgamą ir pamatyti, koks nuostabus angelas ji yra, – sako jos tėvas laikraščiui ir priduria:

– Nepaisant visko, ką ji išgyveno, ji dovanoja šypseną visiems. Ji jaučiasi fantastiškai gerai, sako tėvas.

Šiandien Matildai 10 metų. Ir kadangi dėl ligos jai sunku vaikščioti, tėvai nupirko jai specialų vežimėlį.

Mathilda tikrai nuostabi maža mergaitė. Net neįsivaizduoju, kaip jai buvo sunku.

Linkime jai sėkmės ateityje visame kame, ką ji daro. Ji yra įkvepėja!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *