naujienos

3 labiausiai įsipareigoti nenorintys Zodiako ženklai

Įsivaizduokite, kad sutikote žavų žmogų. Jis yra kompanijos siela, žino tūkstančius istorijų.
Putojantis humoro jausmas, optimizmas – viską jis turi. Pavydite, kaip lengvai naujas pažįstamas žiūri į daugelį dalykų. Tačiau šiandienos lengvumas rytoj virsta lengvabūdiškumu kalbant apie rimtus dalykus. Optimizmą keičia nerūpestingumas.

Kokie Zodiako ženklai geriausiai atitinka šį aprašymą? Kitaip tariant, jie yra vėjavaikiški ir daugeliu atveju neįsipareigojantys.

Dvyniai

Aktyvus, judrus, lengvas. Nuolat ieškodami permainų, jie greitai susidomi, per trumpą laiką stengiasi padaryti kuo daugiau. Visi šie pliusai, iš pirmo žvilgsnio, vėliau gali lengvai virsti minusais. Dvynių ženklo atstovas turėtų būti paskutinis žmogus, kuriam galėtumėte patikėti savo paslaptis. Jis jus išduos ne iš blogos valios, o dėl to, kad jau persijungė į momentinius reikalus. Tai, kas jums buvo pažadėta, nunešė neaiškios krypties vėjas. Tačiau jei reikalas labai svarbus, tai geriau viską patikrinti šimtą kartų, net surengiant šio Zodiako ženklo atstovo apklausą. Tačiau atminkite, kad netikėtumai neišvengiami.

Šaulys

Atviras sąžiningas Šaulys. Bendravimo trūkumas jam yra tikras išbandymas. Pasaulio žmogus, siekiantis pažinimo ir noriai perduodantis idėjas bei žinias kitiems.

Kas čia yra užslėpta ir ką tai turi bendro su vėjavaikiškumu? Jei žvaigždės atsiskleis, Šaulys gali pasirodyti kaip itin nerūpestingas ir besišvaistantis žmogus.

Tikėtina, kad tikslingumą pakeis impulsyvumas ir mėtymasis nuo vieno kraštutinumo prie kito. Beje, kaip ir Dvyniams, šiam ugningam ženklui vargu ar reikėtų patikėti savo slapčiausiais mintis. Tiesa, logika čia bus kitokia. Kadangi Šaulys yra atviras šiam pasauliui, jis mano, jog visas žinias ir paslaptis verta paviešinti. Ne tik jūsų, bet ir jo asmenines.

Žuvis

Neapsieisime be svajingųjų Žuvų. Tiesa, jų vėjavaikiškumas ypatingas. Galbūt jos norėtų būti drausmingos ir tikslingos, kaip kai kurie Zodiako ženklai. Bet čia pakeliui pasimaišo iliuzijų baseinas ir įvyksta atsitraukimas nuo realybės į savo vidinį giluminį pasaulį. Vietoj varginančių griežtų įsipareigojimų visada galite pasinerti ir mėgautis sklandančiomis svajonėmis – didelėmis ir mažomis.

Ar pastebite skirtumą nuo ankstesnių Zodiako ženklų? Mums atrodo, kad Žuvys yra paviršutiniškos, nes jos visada sklando kur nors debesyse. Tiksliau, plaukioja tarp koralinių rifų. Tiesą sakant, jos moka nusistatyti prioritetus. Nedaugelis iš jų savanoriškai renkasi visus šiuos suaugusiųjų klausimus, o ne malonias fantazijas.

Rekomenduojami įrašai

Pasitikrinkite: kurie Zodiako ženklai ištikimiausi, o kurie labiausiai linkę sukti į kairę?

Pikantiškas Turinys

Ūkininkas pastebėjo, kad jo sūnus pradėjo keistai elgtis. Netrukus vyras sužinojo žiaurią tiesą apie sūnaus bendraklasius ir pasielgė labai netikėtai

Pikantiškas Turinys

Moterys, kurioms nenusisekė su pripučiamų lūpų procedūromis pas kosmetologus

Pikantiškas Turinys