naujienos

4-metis paskambino tėvui ir pasakė „grįžk namo, mama negali pabusti“. Vyras suprato, kad atsitiko kažkas rimto

Du jauni broliukai su mama liko namuose. Pastaroji kelias dienas jautėsi nevisai gerai, tačiau to nesureikšmino. Jai tai pasirodė kaip įprastas peršalimas.

Tačiau, kai pasimatavo temperatūrą ir pamatė, jog ji pakilusi iki 40-ies, ji apalpo ir tai buvo paskutinis dalykas, kurį ji prisiminė. Laimei, 4-metis sūnus sureagavo taip, jog išgelbėjo savo mamą.

Laimei, berniukas žinojo mamos telefono kodą, nes dažnai prašė pažaisti žaidimus. Atrakinęs jį, nuėjo į kontaktus, kur pamatė tėčio nuotrauką. Paskambinęs tėvui vaikas vos girdimai pasakė:

„Tėti, greičiau grįžk namo, mamytė negali pabusti“

Vyras iškart surinko 911 ir išlėkė namo. Moterį pasiėmė greitoji pagalba. Sūnaus dėka, medikai spėjo suteikti jai būtinąją pagalbą.

„Mano berniukai yra mano gyvenimas. Po tokio įvykio, galima sakyti, tiesiogine prasme. Aš esu labai jiems dėkinga ir net neįsivaizduoju, kas būtų nutikę, jei ne sūnus būtų paėmęs mano telefoną ir paskambinęs vyrui.. baisu pagalvoti. Džiaugiuosi, kad esu mama“ – kalbėjo susijaudinusi moteris.

Rekomenduojami įrašai

Nustatyti 552 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 žmonių

Pikantiškas Turinys

Kūrybingos tatuiruotės, paverčiančios odos trūkumus dizaino elementu

Pikantiškas Turinys

Pavargusi mama paskelbė streiką savo šeimai ir nustojo daryti visus buities darbus. Tai, kas vyko po to, stebėjo milijonai žmonių internete

Pikantiškas Turinys