naujienos

4 Moterys pagal Zodiako ženklą, kurios liežuvio veltui nelaido

Šios moterys puikiai žino taisyklę „Tylėjimas – auksas“ bei „Žodis – ne žvirblis“. Su jomis drąsiai galima eiti į žvalgybą ar pasidalinti paslaptimi ir nebijoti, kad informacija nutekės. Štai Zodiako ženklai, po kuriais gimusios tokios moterys.

Jautis

Tyli, kaip partizanė – ir nėra ko plepėti, reikia darbus dirbti. Užtat moteris Jautis – puiki klausytoja, ji nepertrauks jūsų kvailais klausimais ir nevykusiomis pastabomis. Jei nepatinka – ieškokite plepesnės pašnekovės ir bandykite įterpti bet žodį į jos iškalbos fontaną.

Vėžys

Sėdi, tyli, nežinia, kokį velnią apie jus galvoja. Atstokite pagaliau nuo Vėžio, jūs jau nusibodote savo plepalais! Tačiau jeigu šį tylenė nuspręs pasisakyti, jos monologas bus į temą – pasakys, kaip kirviu nukirs. Šalia Vėžio patogu garsiai galvoti, ji nesijuoks iš jūsų pasvarstymų ir neerzins kvailais komentarais, tiesiog patylės.

Ožiaragis

„Šnekėk, šnekėk“, – galvoja Ožiaragis, atlaidžiai žvelgdama į gandais besidalinančią kolegę ar draugę. O jeigu jums pavyko prakalbinti moterį Ožiaragį, nesididžiuokite – tiesiog atėjo tas momentas, nutinkantis kartą per šimtą metų, kai ši moteris pajuto poreikį išsikalbėti.

Vandenis

Ji tyli ne todėl, kad neturi, ką pasakyti – Vandenis nenori tuščiai virpinti oro ir švaistyti laiko nereikalingiems pokalbiams. Jeigu jai prireiks jūsų patarimo ar kils būtinybė pasidalinti svarbia informacija, Vandenis parašys laišką. Ir laiką sutaupys, ir išvaduos save nuo būtinybės atsakinėti į klausimus.

Rekomenduojami įrašai

Dėmesingumo testas: Kuris iš šių žmonių yra elgeta?

Pikantiškas Turinys

Kokių prietarų bijo koks Zodiako ženklas?

Pikantiškas Turinys

Mokykloje ji buvo vadinama „stora karve“ ir niekas nesitikėjo kad mergina taip gali pasikeisti. Dabar užgauliotojai gailisi patyčių

Pikantiškas Turinys