Kategorijos
naujienos

Šių moterų turėtumėte pasisaugoti – jos pačios kerštingiausios pagal Zodiako ženklą

Blogis privalo būti nubaustas – kaipgi kitaip, juk viskas dėl teisingumo. Vis dėlto kai kurie dėl skriaudos paverks ir nusiramins, o kiti laikys savyje šį jausmą ir vis jį kurstys, kol galų gale kirs stiprų atsakomąjį smūgį.

Šių Zodiako ženklų moterų verčiau neįžeisti, nes jų kerštas bus baisus.

Jautis

Ji rami ir kantri, bet iki tam tikros ribos. Jeigu įžeidėte moterį Jautį, atsiprašykite iš karto. Įžeidžioji moteris Jautis atleis ir tada atkeršys – frazę, kad keršyti reikia atvėsus, sugalvojo būtent ji. Ji tikrai mokės atsilyginti tam, kas ją nuskriaudė.

Liūtas

Linksma ir gyvenimu besidžiaugianti Liūtė pavirsta tikra furija, jeigu kas nors išdrįsta užgauti jos jausmus. Bet Liūtė nelauks ir neieškos tinkamo momento kerštui – viskas įvyks tą pačią dieną. Vienintelis patarimas – slėpkitės, nors ir tai beprasmiška, nes Liūtė jau išskėtė aštrius nagus. Ji galvoja, kad viskas turi būti teisingai. Todėl – akis už akį.

Skorpionas

Jeigu netyčia pasijuokėte iš Skorpionės, slėpkitės saugioje vietoje – demonė jau išėjo medžioti (žinoma, jūsų). Neskaudės – Skorpionė atkeršys, po to atgaivins, kad dar kartą atkeršytų. Ji ne pikta, o teisinga ir gerai žino dėsnius, ypač bumerango dėsnį.

Žuvys

Akis už akį, dantis už dantį – o ką jūs galvojote, kai skriaudėte žaviąsias Žuvis? Žuvys tik iš pažiūros bejėgės ir lėtos, bet keršto planas jau sudarytas. Dabar eikite ir nesigręžiokite atgal. o geriausia – neerzinkite pikta menančių Žuvų ir būkite su jomis švelnesni – juk jos tokios geros ir su jomis pyktis visai nereikia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *