Kategorijos
naujienos

4 vaikų motina apsileido ir stipriai sustorėjo. Ji pradėjo lankyti sporto klubą ir šiandien atrodo neatpažįstamai

Karen Šarp, 37 metų moteris, kuri nusprendė pagerinti savo gyvenimą, sureguliavo savo dietą ir nuėjo į sporto salę. To rezultatas buvo tiesiog įspūdingas.

Taip atrodydama Karen pragyveno didžiąją gyvenimo dalį…

Karen pilnėjo nuo ankstyvos jaunystės, kaip ji pati prisimena. Ji nesportavo, maistas buvo jos gyvenimo kompanionas, o jo vartojimas – kasdienė veikla. Taip ji greitai tapo pajuokos objektu.

Svoris ėmė augti nesustabdomai.

Suprasdama, kokioje ji padėtyje, Karen dar labiau krito į depresiją, dėl to valgė dar daugiau, kad kažkaip nuslopintų savo liūdesį. Vakarais ji mėgdavo pasiimti visą puodą makaronų su įvairiais užkandžiais, tokiais kaip traškučiai ir vištiena. Tuomet ji paskaičiavo, kad ji kasdien išleisdavo beveik po 20 dolerių, kad užsisakytų visą šį maistą į namus. O ji juk buvo 4 vaikų motina ir dirbo pilną darbo dieną.

„Aš norėjau kažką pakeisti,…bet aš negalėjau! Tiesiog negalėjau.“

Palaipsniui iš jos gyvenimo visiškai dingo bet koks fizinis aktyvumas. Maždaug prieš 6 metus ji visiškai nustojo judėti. Vienu momentu ji norėjo atsistoti ir eiti tvarkyti reikalų, bet vos galėjo tai padaryti.

Jos padėtis atrodė visiškai beviltiška.

Ta buvo sunkiausias periodas jos gyvenime. Ji kreipėsi į gydytoją, ir jai pasiūlė standartinę programą žmonėms su tokiomis problemomis.

Ji negalėjo ilgiau laukti. Reikėjo veikti nedelsiant!

Žinodama, kad jai teks laukti daug metų, kol programa duos savo rezultatus, ji nusprendė savarankiškai prisijungti prie alternatyvios fitneso terapijos.

Neįtikėtini pokyčiai!

Karen atmetė riebalų šalinimo operacijos idėją ir nusprendė užsiimti savo sveikata savarankiškai. Ji ryžtingai pakeitė savo dietą ir pradėjo aktyviai lankyti treniruotes, užsirašiusi į kelių rūšių pratimus iškart. Jos svoris ėmė palaipsniui kristi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *