Kategorijos
naujienos

40-metis vyras nuėjo į banką prisidengdamas benamiu. Paaiškėjo, kad jis yra milijonierius

Visą gyvenimą švedas Kurtas Degermanas rinko ir perdavė tuščius butelius. 40-metis vyras įžengė į banką, persirengęs benamiu, o tada paaiškėjo, kad jis iš tikrųjų yra milijonierius. 

Vaikystėje Degermanas buvo vietos mokyklos pasididžiavimas – geriausias klasės mokinys, turintis didžiulį potencialą. Jam buvo žadėta sėkminga karjera, keli universitetai pasiūlė vaikinui stoti be egzaminų. 

Deja, Kurtui labai nesisekė. Paauglystėje jis pamažu ėmė atsiriboti nuo draugų, tada metė mokyklą ir galiausiai tapo tikru klajokliu po gatves.

Kitus 40 savo gyvenimo metų Degermanas praleido nedidelio Šellefto miestelio gatvėse, užsidirbdamas pragyvenimui rinkdamas tuščius butelius. Vyrą nuo kitų gatvių gyventojų išskyrė tik įprotis kartą per savaitę eiti į banką. Švedijoje vadovams neleidžiama matyti klientų sąskaitų, o be to ir kas domisi kukliomis valkatų santaupomis. 

Niekas neįtarė, kad Kurtas iš butelių sukauptus pinigus investavo į vertybinius popierius ir auksą, tada nusipirko pirmąsias savo akcijas ir pradėjo žaisti biržoje. Čia atsiskleidė jo potencialas: vyras jautė, kada pirkti, o kada parduoti, gerai išmanė analitiką ir visą laiką laikraščiuose stebėjo akcijų rinkos naujienas.

Degermanas neturėjo laiko panaudoti pinigų, o pati istorija tapo žinoma tik tada, kai paveldėjimo dokumentus surašė jo artimieji. Kaip paaiškėjo, valkatos sąskaitoje buvo milijonas dolerių, dar 400 tūkstančių grynųjų, o Kurtas atskiroje kameroje laikė dar 124 aukso luitus. 

Kodėl vyras su visomis šiomis santaupomis toliau gyvenimo klajoklio gyvenimą, niekas nesužinojo. Juk Degermanas galėjo lengvai nusipirkti namą ir automobilį, turėti šeimą ir toliau rinkti butelius ir skardines. 

Čia jo istorija yra atskleista šiek tiek išsamiau, tačiau, vaizdo įrašas rusų kalba:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *